Szukaj w działach:

Projekt Fabryka Cyfrowych Przemian

 

Startuje projekt Fabryka Cyfrowych Przemian


Jak przygotować produkcję na erę cyfryzacji? Jak wykorzystać technologiczne innowacje w sektorze produkcyjnym? – na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź biorąc udział w projekcie- Fabryka Cyfrowych Przemian.

Przewidywanie awarii maszyn, rozpoznawanie produktów i ich cech, sterowanie robotami za pomocą głosu lub smartfona – o zaawansowanych rozwiązaniach, które wspomagają procesy produkcyjne będą opowiadać znawcy tematu – eksperci i badacze innowacyjnych technologii z ANEGIS i Microsoft. Startuje projekt Fabryka Cyfrowych Przemian – cykl wywiadów, demonstracji i artykułów, który zakończą grudniowe pokazy warsztatowe w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie.

Publikacje w ramach projektu będą poświęcone zastosowaniu technologii wykorzystujących sztuczną inteligencję do optymalizacji i automatyzacji sektora produkcyjnego. Eksperci opowiedzą o trendach i nowych rozwiązaniach wspierających produkcję. Wyjaśnią, czym jest model predykcyjny i jak wykorzystać go do monitorowania i konserwacji maszyn. Zaprezentują systemy wizyjne zintegrowane z robotami i systemem ERP, które rozpoznają przedmioty i na podstawie zebranych informacji oceniają z jakiej jakości wyrobami mają do czynienia. 

Projekt zaplanowano na jesień, a zakończy go 12 grudnia 2018 finałowe spotkanie w audytorium w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie, podczas którego uczestnicy projektu będą mogli spotkać się ze wszystkimi ekspertami, którzy udzielali się w materiałach online.

Aktualności, wywiady, wydarzenia i publikacje można znaleźć na stronie www.fabrykacyfrowychprzemian.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych: YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkvjbFsVVQXYqU-cxEeS72w, LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/anegis-limited, Facebook: https://www.facebook.com/Anegis/, Twitter: https://twitter.com/anegis1

Udział w projekcie jest bezpłatny. Na wydarzenie finałowe obowiązuje rejestracja – liczba miejsc jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem http://www.fabrykacyfrowychprzemian.pl/

Organizatorzy:

Microsoft Polska działa w branży nowych technologii, m.in. usług w chmurze obliczeniowej. Oferuje aplikacje i urządzenia, dzięki którym osoby prywatne oraz instytucje i przedsiębiorstwa mogą rozwijać swój potencjał.

ANEGIS jest jedną z europejskich firm wdrażających rozwiązania cyfrowej transformacji. Integruje systemy przedsiębiorstw z zaawansowanymi aplikacjami Microsoft, które optymalizują i automatyzują procesy biznesowe.


Źródło: ANEGIS


 

Dodano 06.11.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy