Szukaj w działach:

Maintech - technologie UR

 

Konferencji Maintech 2018
Fot.: Inżynieria & Utrzymanie Ruchu 

Tegoroczna III Konferencji Maintech była idealną okazją do debaty o najnowszych modelach teoretycznych i praktycznych w nowoczesnej organizacji utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. 

Kolejna edycja spotkania była kontynuacją działań podejmowanych przez czasopismo „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” mających na celu wspieranie rozwoju innowacyjnego przemysłu w Polsce. W tym roku Maintech odbył się w nowoczesnym centrum konferencyjnym w hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum.

Minioną edycję konferencji moderował Maciej Gulanowski trener ds. efektywności produkcji, w firmie Proresult z 7-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze Lean Management, które zdobywał w branżach: motoryzacyjnej, poligraficznej, medycznej oraz obróbki skrawaniem CNC.

W trakcie spotkania uczestnicy wysłuchali wielu ciekawych wystąpień, taki jak.: Jak SPRYTnie przerobić 11 minut w 4 692 814 PLN, Analiza Big Data. Case study - stacja skręcania haka, Wsparcie Serwisowe działów UR, Sztuczna inteligencja w zarządzaniu i optymalizacji produkcji, Twój portal do Przemysłu 4.0. - Zoptymalizowane zarządzanie utrzymaniem ruchu i zasobami za pomocą systemu EfficiencyManager, Skuteczna optymalizacja procesu produkcyjnego w świetle postępującej indywidualizacji oczekiwań produktowych Klientów, Wymiana układów sterowania w aspekcie zwiększenia produktywności, niezawodności i bezpieczeństwa maszyn, Urządzenia myjące części, a utrzymanie ruchu - na co zwracać uwagę, Oleje i smary w przemysłowych programach efektywnościowych, Przemysł 4.0 wady i zalety. Rozwiązania automatycznych systemów magazynowania, Oszczędność energii i niezawodność urządzeń dzięki technologii ultradźwiękowej,Przemysł 4.0 - „czwarta”  generacja utrzymaniu ruchu, Audyty energetyczne w zakładach produkcyjnych, Czy Przemysł 4.0 potrzebuje narzędzia Lean Management?, Nowoczesne utrzymanie ruchu w oparciu o metody predykcji - case study, Utrzymanie ruchu w Przemyśle 4.0, a także Jak w 90 dni zaoszczędzić 10 tysięcy zł? Czyli o skutecznym wdrażaniu TPM.

Konferencja Maintech to nie tylko wiedza przekazywana przez ekspertów i praktyków związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami dla przemysłu, ale też miejsce spotkań oraz wymiany poglądów kadry inżynierskiej. 

Pełna relacja z Konferencji Maintech na stronie: www.maintech.pl


Źródło: Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

Dodano 26.06.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy