Szukaj w działach:

Innowacje w przemyśle od Autodesk

 

Wydarzenie Innovation Workshop
 

Zakończona seria unikatowych warsztatów z innowacyjności dla małych i średnich przedsiębiorstw - „Innovation Workshop” - realizowanych przez Autodesk, zgromadziła 70 przedstawicieli branży przemysłowej w 5 miastach Polski, którzy dyskutowali o optymalizacji procesów w firmach i sposobach na podniesienie konkurencyjności. 

Dla wielu przedsiębiorstw budowanie potencjału konkurencyjnego opartego na innowacjach jest wyzwanie. W czasie minionej serii warsztatów dla sektora MŚP eksperci Autodesk w przystępny sposób zaprezentowali metody i narzędzia tworzenia innowacji, niezbędnych do odniesienia sukcesu na konkurencyjnym rynku przemysłowym. 

Uczestnicy warsztatów z różnych sektorów poznali założenia Strategii Cyfrowej, takie jak masowa personalizacja, współpraca, elastyczna produkcja, obsługa klienta oraz produkt jako usługa, które mogą od razu wdrożyć w swojej firmie. 

- „Cieszymy się, że udało nam się zainspirować wiele firm do odkrycia potencjału, jaki drzemie w innowacjach. Warsztatowa forma spotkań pozwoliła na ciekawe dyskusje, poznanie problemów i punktu widzenia różnych firm produkcyjnych oraz wspólne wypracowanie skutecznych rozwiązań. Tego typu spotkania pozwalają również łączyć lokalnych przedstawicieli przemysłu, a nam lepiej zrozumieć ich potrzeby i wyzwania.” – powiedziała Joanna Golonka, konsultant ds. przemysłu w Autodesk.

Innovation Workshop to cykl warsztatów, których ideą jest optymalizacja procesów w firmach przemysłowych, dzięki czemu będą one mogły tworzyć lepsze produkty, generować większe zyski i spełniać oczekiwania klientów końcowych. Kolejna edycja spotkań dla przedsiębiorców odbędzie się już w przyszłym roku.

Szczegółowe informacje pojawią się na stronie: https://www.autodesk.pl/campaigns/innovation-workshop


Źródło: Autodesk

Dodano 06.12.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy