Szukaj w działach:

Nowości DIG Świtała na ITM Mach-Tool 2018

 Filtr patronowy FILTR OPF-P 6600 TAMA AERNOVA
 Fot.: Filtr patronowy FILTR OPF-P 6600 TAMA AERNOVA 

Firma DIG Świtała zajmująca się dystrybucją włoskich maszyn i urządzeń do plastycznej obróbki blachy, pręta, drutu i rur, na targach ITM Mach-Tool w Poznaiu zaprezentuje dwie nowości ze swojej oferty 

Pierwszą z nowości jest Filtr patronowy FILTR OPF-P 6600 TAMA AERNOVA, który służy do filtracji dymów z procesów cięcia plazmą, laserem oraz procesów spawania. Wydajność filtra to 6600m3/h, moc wentylatora 7,5kW skuteczność filtracji 99,999%, filtr wyposażony jest w wewnętrzny łapacz iskier.

Teilerichtmaschine kohler - prostowarka do blach
 Fot.: Kohler - prostowarka do blach

Druga nowość to Kohler - prostowarka do blach oraz zwiazana z nią modernizacja urządzenia Peak Performer, aby znacząco zwiększyć możliwości maszyn prostujących. Modernizacja maszyny w obrotowe rolki prostujące o dłuższej żywotności; nowy napęd, który zmniejsza zużycie i znacznie rozszerza przekrój naprężeń; elektromechaniczny niehydrauliczny system sterowania GAP. Najnowsza generacja prostowarki do blach wyróżnia się precyzją i wydajnością, intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz wysoką jakością prostowania. Maszyna pokazana zostanie po raz pierwszy na Targach ITM w Poznaniu.

Firma DIG ŚWITAŁA zaprasza na tergi ITM Polska 2018 na salonie Mach-Tool w Pawilonie nr 5 na Stoisko 32.


Źródło: DIG Świtała

Dodano 17.05.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy