Szukaj w działach:

60-tonowa prasa z napędem elektrycznym od LVD

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


LVD Company nv poszerza portfolio pras krawędziowych z napędem elektrycznym o model Dyna-Press 60/20. Prasa ma dwa metry długości roboczej i pięcioosiowy zderzak tylny, co umożliwia obsługę szerokiej gamy zastosowań przy prędkościach gięcia dochodzących do 25 mm na sekundę.


Model 60/20 Pro jest wyposażony w system Easy-Form®Laser, który umożliwia lepszą kontrolę procesu gięcia, zapewniając wysoką wydajność i precyzję obróbki. Model Pro posiada opcjonalny indywidualny układ kompensacji ugięcia.

Większa wydajność przy niższych kosztach

Energooszczędne prasy krawędziowe Dyna-Press zapewniają krótkie czasy cykli, co pozwala na wydajne gięcie większej liczby detali na minutę przy niższym koszcie jednostkowym. Zoptymalizowana konstrukcja ma dwie wysokowytrzymałe śruby kulkowe do przenoszenia siły nacisku suwaka. Mniejsza liczba podzespołów oznacza mniejsze wymogi konserwacyjne.

Wysoka dokładność, szeroki zakres

Dyna-Press gwarantuje wysoką dokładność obróbki małych i średnich elementów. Maszyna może służyć do gięcia powietrznego, felcowania, zawijania obrzeży i gięcia z dobiciem.

Model Dyna-Press 60/20 zapewnia elastyczność w zakresie oprzyrządowania. Można go wyposażyć w stemple uniwersalne, Wila lub w stylu US oraz matryce uniwersalne, LVD lub US. Wersja Pro posiada pneumatyczne mocowanie Wila na rynek europejski oraz mocowanie hydrauliczne na rynek amerykański. 

Dyna-Press 60/20 Pro jest dostępna z układem kompensacji wykonywanym na indywidualne zamówienie, aby zapewnić odpowiedni rozkład siły, a tym samym zachowanie stałego kąta gięcia na całej długości elementu. 

Podobnie jak wszystkie modele Dyna-Press, prasa 60/20 jest łatwa w obsłudze i ma minimalne wymogi w zakresie szkolenia. 15-calowy ekran dotykowy Touch-B ma intuicyjny interfejs graficzny. Operatorzy mogą tworzyć projekty 2D i robić symulacje w 3D na ekranie. Sterownik jest kompatybilny z oprogramowaniem CADMAN®-B.

Prasy krawędziowe Dyna-Press są dostępne w wersjach o nacisku 24, 40 i 60 ton. Modele Dyna-Press 40/15 Pro i 60/20 Pro posiadają udoskonaloną technologię. Dyna-Press 40/15 Pro można połączyć z robotem przemysłowym, aby uzyskać kompaktową, szybką zrobotyzowaną komórkę produkcyjną do gięcia (Dyna-Cell).


Źródło: LVD-Polska 

LVD-Polska Sp. z o.o
Kozielska 91
47-224 Kędzierzyn-Koźle
+48 77 406 12 73
POWIĄZANE
Fachowa wiedza na SYMAS® i MAINTENANCE Już 19-20 października 2022 r. w Krakowie odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy ta...
Dni otwarte DIG Świtała Firma DIG Świtała znów otwiera dla Państwa swoje drzwi! Tym razem motywem przewodn...
12. Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo W hotelu Sheraton Grand Warsaw 22 czerwca odbędzie się XII edycja Konferencji „Infr...
Relacja z czwartej debaty „Szlachetne Zdrowie” 21 kwietnia br. odbyła się czwarta edycja debaty „Szlachetne Zdrowie”, organi...
Przewodnik po Warsaw Industry Week 2019 Gdzie możesz nawiązać cenne kontakty, poznać nowości i technologie ze wszystkich ważnych ...
Subcontracting 2024 Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów Kooperacji Prz...
Partnerzy