Szukaj w działach:

KOMPOZYT-EXPO® - ostatnia szansa na promocyjne ceny

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

13. edycja KOMPOZYT-EXPO® odbędzie się 16-17 października 2024 w EXPO Kraków. Już teraz czołowe firmy z branży potwierdziły swój udział. Wystawcy, którzy zgłoszą się do 31 maja skorzystają z niższych o nawet 15% cen stoisk.


Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® są jedynym wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconym materiałom i technologiom kompozytowym. Targi cieszą się świetną frekwencją przyciągając firmy, ośrodki badawcze, klastry i stowarzyszenia z całego świata. 

Wystawcy za największą zaletę tego wydarzania uznają to, że jest ono skupione tylko na jednej tematyce, dzięki czemu docierają ze swoją ofertą do bardzo świadomej grupy odbiorców. 

 


Jak powiedział Łukasz Kordon z firmy Evonik podczas poprzedniej edycji – Widzę, że targi są typowo branżowe. Są tu osoby, które są zainteresowane danymi tematami i zadają bardzo konkretne pytania. Rzeczywiście są to ciekawe spotkania, które - mam nadzieję – otworzą nam drogę do współpracy z nowymi klientami.

 

Firmy mogą prezentować swoją ofertę nie tylko na stoiskach, ale również biorąc udział w konkursie i bezpłatnie prezentując technologie w strefie pokazowej. 

Dodatkowo, organizatorzy dbają o promocję wystawców online już od momentu zgłoszenia, dzięki czemu firmy czerpią korzyści ze zgłoszenia nawet przez kilka miesięcy, a nie tylko podczas dwóch dni targowych.

Nowa formuła wydarzeń biznesowych

Od lat w Europie rośnie zainteresowanie targami KOMPOZYT-EXPO® oraz polskim rynkiem kompozytowym, dlatego organizator targów – firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz JEC Group – organizator JEC World, największych na świecie targów kompozytowych – nawiązali współpracę w celu wspólnej organizacji nowego wydarzenia.

We wrześniu 2025 r. w Krakowie odbędzie się premierowa edycja JEC Forum Central Europe. Nowy format konferencji pozwoli jeszcze lepiej promować polskie firmy na zagranicznych rynkach. Konferencja będzie odbywać się co dwa lata, naprzemiennie z targami. Więcej szczegółów podczas KOMPOZYT-EXPO® 2024.

Na tegoroczną edycją warto zgłosić się do końca maja, aby skorzystać z promocyjnych cen stoisk.

Rejestracja dla zwiedzających również jest już dostępna.

http://www.kompozyt-expo.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie

 

POWIĄZANE
Jubileuszowe Targi KOMPOZYT-EXPO Pierwsza edycja Targów KOMPOZYT-EXPO® odbyła się 2009 roku, gdy technologie ko...
INNOFORM 2022 w formie stacjonarnej Po rocznej przerwie, spowodowanej ograniczeniami epidemicznymi Międzynarodowe Targi Koope...
SyMas i Maintenance - innowacje w praktyce Nowa strefa tematyczna „Przemysł 4.0”, ponad 100 innowacji targowych, innowac...
Branża opakowań wraca do gry - To jedyny czas w roku, kiedy cała branża może się spotkać w jednym miejscu - słowa ucze...
Targi dostały zielone światło W światowym Dniu Targów 2 czerwca rząd ogłosił decyzję o odmrożeniu branży targowe...
Strefa EKOPACK na Packaging Innovations Parlament UE przyjął nowe przepisy dotyczące zakazu produkcji plastikowych przedmiot&oacu...
Partnerzy