Szukaj w działach:

Eksplozja ofert na SyMas 2018

 

Ofert na Targach SyMas
Fot.: Targi w Krakowie 

Licznie grono zwiedzających, szeroki wachlarz maszyn i usług dla przemysłu, branżowe nowości, niezliczone kontakty biznesowe i wyłącznie kontrolowane wybuchy – tak w skrócie można opisać X Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas.

Nadzorowany wybuch

Nieustająco wyjątkowo ważnym tematem w branży przemysłowej są eksplozje. Wybuchy w cukrowni w Scottsbluss, tragiczne wydarzenia w nowojorskiej fabryce leków oraz ubiegłoroczne tragiczne zdarzenia w fabryce w Mąkolnie na Dolnym Śląsku. Zakłady produkcyjne trudniące się obróbką materiałów sypkich są na takie niebezpieczeństwa wyjątkowo narażone. Aby ich uniknąć, konieczne jest wdrożenie nowoczesnych zabezpieczeń procesowych i systemów odpylania. Właśnie z myślą o tym segmencie podczas organizowanych w dniach 10-11 października 2018 br. w EXPO Kraków Targów SyMas po raz kolejny zorganizowana zostanie strefa ATEX. Producenci i dostawcy zaprezentują urządzenia i systemy zwiększające bezpieczeństwo na halach produkcyjnych.

Międzynarodowa forma

Już ponad 130 firm zgłosiło swój udział, choć do wystawy pozostało jeszcze pięć miesięcy. Podczas imprezy z pewnością nie zabraknie rodzimych producentów i dostawców maszyn, urządzeń, a także usług dla przemysłu. Wprost proporcjonalnie rośnie również liczba zagranicznych firm. W czasie Targów SyMas swoją ofertę pokarzą m.in.: KREISEL GmbH & Co. KG, NERAK GmbH Fördertechnik, MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & Co KG, RSBP spol. s r.o., DMN Schuttguttechnik GmbH, GRUETZNER GmbH, Solberg International SK s.r.o., ystral gmbh maschinenbau + processtechnik. 

X Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas
Fot.: Targi w Krakowie 

Cenna porcja wiedzy

Targi SyMas to nie tylko bogata oferta usług i maszyn. W trakcie wystawy odbywają się także branżowe konferencje i wykłady, podczas których specjaliści opowiadają o licznych case studies i nowych technologiach. Ta cenna porcja wiedzy adresowana jest do profesjonalistów, których interesują metody usprawniania procesów związanych z obróbką, magazynowaniem i transportem materiałów sypkich oraz masowych. Konferencja „Nowoczesne Materiały w Branży Materiałów Sypkich” – przygotowana przez czasopismo Powder&Bulk – Partnera Medialnego Targów SyMas oraz seminaria workShops prowadzone bezpośrednio na halach wystawienniczych, to merytoryczna propozycja Organizatora Targów. 

Jeszcze więcej dla przemysłu

Jako dopełnienie kompleksowej oferty dla branży przemysłowej Targom SyMas już po raz IX towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance. Wystawę rokrocznie odwiedzają profesjonaliści z całej Europy. Zeszłoroczną odsłonę wydarzenia odwiedziło ponad 2600 profesjonalistów. Już dziś warto zarezerwować w kalendarzu miejsce na odwiedzenie Targów SyMas oraz Maintenance jesienią w Krakowie.


Więcej o Maintenance na Staleo.pl


Więcej o SyMas na Staleo.plŹródło: Targi w Krakowie

Dodano 30.05.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy