Szukaj w działach:

Targi w Krakowie i JEC ogłaszają nowe wydarzenie

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

JEC i Targi w Krakowie Sp. z o.o. ogłaszają nowe wydarzenie, JEC Forum Central Europe, które poświęcone będzie współpracy dostawców i nabywców z regionu. Premierowa edycja odbędzie się w Krakowie w dniach 17-18 września 2025 r.


Sprawdzony format w nowym regionie

Po sukcesie poprzednich wydarzeń JEC Forum we Włoszech i regionie DACH, JEC Forum Central Europe ma na celu stworzenie nowej, skoncentrowanej platformy do interakcji biznesowych na intensywnie rozwijającym się rynku kompozytów w Polsce, Czechach i krajach sąsiadujących.

JEC Forum Central Europe ma być wydarzeniem odbywającym się co dwa lata, na przemian z KOMPOZYT-EXPO®, w różnych miastach regionu. Ta naprzemienność zapewni stałą i wzmocnioną obecność w regionie, zapewniając regularne możliwości spotkań dla branży kompozytów w Europie Środkowej.

 


Anne-Carole Barbarin, Regional Events Director w JEC, mówi: „Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem JEC Forum Central Europe i przyczynieniem się do dynamicznego rozwoju branży kompozytów w tym regionie. Wydarzenie to zapewni wyjątkową platformę dla ukierunkowanych interakcji biznesowych i cennego wglądu w rynek, wspierając współpracę i innowacje".

 


Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o., również bardzo optymistycznie komentuje nowe partnerstwo: „Od 14 lat organizujemy Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® - jedyne wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone materiałom i technologiom kompozytowym. Zainteresowanie kompozytami w naszym regionie rośnie od lat, głównie ze względu na rosnący popyt napędzany rozwojem energetyki wiatrowej, przemysłu motoryzacyjnego oraz zapotrzebowanie na nowoczesne materiały budowlane, szczególnie teraz w związku z odbudową Ukrainy. 

Kraków, który jest dobrze skomunikowany z całą Europą oraz oferuje doskonałe zaplecze noclegowe i biznesowe jest idealnym miejscem spotkań dla wiodących producentów i dystrybutorów z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy i Węgier.

Wszystko to sprawia, że Targi KOMPOZYT-EXPO® cieszą się bardzo dobrą frekwencją i przyciągają ważnych graczy w branży, którzy mają okazję uczestniczyć w wysoce merytorycznym i doskonale zorganizowanym wydarzeniu, spotkać się z partnerami biznesowymi i nawiązać nowe kontakty. 

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z JEC. Polski rynek ma ogromny potencjał, a wspólna organizacja JEC Forum Central Europe pomoże wypromować nasz region i nawiązać naprawdę znaczące kontakty pomiędzy firmami z całego świata."


 

Czym wyróżnia się nowy format wydarzenia?

Podobnie jak poprzednie fora, wydarzenie będzie składać się z dwóch elementów:

Wstępnie zaaranżowane spotkania biznesowe: uczestnicy będą mogli skorzystać z dedykowanej platformy, aby wstępnie zaplanować spotkania z potencjalnymi partnerami, zapewniając wydajne i produktywne interakcje twarzą w twarz.

Konferencja i wgląd w lokalny rynek: eksperci branżowi przedstawią wnikliwe prezentacje na temat trendów rynkowych, postępu technologicznego i możliwości regionu, wspierając wymianę wiedzy i napędzając innowacje.

O szczegółach wydarzenia opowiedzą przedstawiciele Targów w Krakowie oraz JEC podczas tegorocznej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO®, 16-17 października 2024 w EXPO Kraków.

W programie targów m.in.: warsztaty eksperckie, strefa pokazowa, certyfikowane szkolenie i konkurs targowy. Dołącz do wydarzenia i zaprezentuj swoją ofertę tysiącom odbiorców z Polski i zagranicy. Poznaj korzyści dla wystawców: www.kompozyt-expo.pl

Zapisz te daty w kalendarzu!

- KOMPOZYT-EXPO®, EXPO Kraków, 16-17 października 2024 r. 

- JEC Forum Central Europe, Hotel Holiday Inn, Kraków, 17-18 września 2025 r.

 

Źródło: Targi w Krakowie
Zdjęcie: Targi w Krakowie

 

POWIĄZANE
Większa trwałość narzędzi z powłoką BALIQ ANTOS Oerlikon Balzers, światowy lider wysokiej jakości rozwiązań powierzchniowych wprowadził n...
Podsumowanie 6. edycji Targów INNOFORM® 6. edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo Przetw&oacu...
Wirtualne spotkania B2B branży elementów złącznych Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® o...
Przewodnik po Targach STOM 2019 Wystawy spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami są istotny punktem na początku...
INTARG 2018 - od koncepcji do sukcesu Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów INTARG®, w trakcie któ...
Łukasiewicz - Krakowski Instytut Technologiczny ma rok Dzień 1 kwietnia to dla Łukasiewicza bardzo ważna data. W 2019 roku właśnie w tym dniu po...
Partnerzy