Cztery dni przemysłowych spotkań w Targach Kielce

Precyzyjny mechanizm, jakim jest Przemysłowa Wiosna, czyli cykl wystaw odbywających się w kieleckim ośrodku działa już na pełnych obrotach. Wystawcy przygotowują targową ofertę, a zwiedzający zaznaczają w kalendarzach termin od 19 do 22 marca 2024 roku.
Będą to z pewnością dni intensywne, Przemysłowa Wiosna zapowiada się spektakularnie. Podczas poprzedniej edycji przemysłowego cyklu odbywającego się w kieleckim ośrodku powierzchnia wystawiennicza zajęła wszystkie 7 hal. Naturalnym krokiem organizatorów jest zatem dodanie kolejnej, tymczasowej hali targowej podczas edycji 2024. Cykl to od lat prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych - STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA oraz DNI DRUKU 3D.
Według szacunków Organizatora, w 2023 roku cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odwiedziło przez cztery targowe dni 19 tysięcy zwiedzających. Ciekawie przedstawia się przekrój zwiedzających w podziale na reprezentowane branże. Wydarzenia spod znaku STOM odwiedzają głównie przedstawiciele firm produkcyjnych, a branże które najczęściej reprezentują to: maszynowa, automotiv oraz zbrojeniowa.
- W Przemysłowej Wiośnie w Kielcach uczestniczymy już od wielu lat. Edycja 2023 była dla nas bardzo udana. Po raz pierwszy przystąpiliśmy do konkursu, w którym zgłosiliśmy nasz nowy produkt - wiertarką trójrogową i otrzymaliśmy wyróżnienie. Czujemy się zaszczyceni – pierwszy konkurs i od razu taki sukces. Ponadto udało nam się sprzedać jedną maszynę bezpośrednio klientowi, który przyjechał na imprezę targową, a jest to naprawdę rzadko spotykana sytuacja aby maszyny sprzedawały się bezpośrednio z targów. Z pewnością będziemy więc bardzo dobrze wspominać tę edycję. Jeśli chodzi o organizację i logistykę wydarzenia - te obszary od lat są na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej infrastruktury i przygotowania targów oraz komunikacji z poszczególnymi osobami odpowiedzialnymi za logistykę czyli m.in. rozładunki, koordynację podłączeń elektrycznych itp. We wszystkich tych obszarach widać fachowe podejście - mówił na zakończenie Przemysłowej Wiosny 2023 Łukasz Nikiel, inżynier sprzedaży TFM. |
Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie podczas kolejnej edycji. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D - to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka.
Bogata ekspozycja, dynamiczne pokazy - idealnym uzupełnieniem tej oferty są merytoryczne spotkania z profesjonalistami, podczas Przemysłowej Wiosny 2024 odbędą się seminaria poświęcona metrologii, laserom, a także technologiom przyszłości w przemyśle 4.0.
Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna
Źródło: Targi Kielce
- Raport Tokarki CNC i Centra tokarskie - przegląd rynku 2020
- Raport prasy krawędziowe - przegląd rynku 2020
- Kalendarium - przegląd targów przemysłowych 2023
- Branża obróbki metali planuje inwestycje - RAPORT
- Magazyn dłużyc pozwala zaoszczędzić 30 000 litrów paliwa
- Zostań programistą maszyn CNC
- Roboty spawalnicze usprawniają produkcję urządzeń grzewczych
- Raport - Polskie firmy z rynku Robotyki, Internetu Rzeczy i AI
- Nowa oprawka narzędziowa firmy SCHUNK
- QMC 123 - nowy magnetyczny system mocowania form
- W 2024 roku PKB wzrośnie - analiza PIE
- Odzież ochronna CWS na straży zdrowia i życia spawaczy
- Dynamika przemysłu w październiku 2023
- 5 trendów w przemyśle w 2024 roku





