Targi ANTYCOVID EXPO w sieci
Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO zorganizowane w październiku w EXPO Kraków, odbiły się głośnym echem m.in. w branży przemysłowej. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które zaproponowała firma Targi w Krakowie. W związku z dużym zainteresowaniem tematem i aktualną sytuacją epidemiczną, ANTYCOVID EXPO tymczasowo przenosi się do sieci. Przed nami cykl webinarów przygotowanych z myślę o branży przemysłowej.
Ręka na pulsie
W związku z licznymi zapytaniami o kolejne edycje organizatorzy zapowiedzieli, że ponownie spotkają się z wystawcami we Wrocławiu. Niestety ze względu na sytuację epidemiczną i obostrzenia z nią związane planowane odsłony ANTYCOVID EXPO odbędą się dopiero w 2021 roku.
- Czas nie jest dla nas łaskawy. W tym momencie nie możemy zorganizować stacjonarnie targów, ale jak tylko będzie to możliwe, ogłosimy miejsca, w których odbędą się kolejne edycje. Mamy zapytania z całej Polski, dlatego analizujemy dogodne dla wszystkich zainteresowanych miasta i obiekty. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i, pomimo że najbardziej lubimy bezpośrednie spotkania, w czasie „zamrożenia branży” mamy inne ciekawe rozwiązania dla naszych klientów. Jednym z nich są eksperckie webinary. - zapowiada Beata Łoś, Kierownik Zespołu ANTYCOVID EXPO. |
Pierwsze bezpłatne spotkania online odbędą się już na początku grudnia. Wiedzą oraz doświadczeniem podzielą się praktycy branży, którzy przedstawią ciekawe case studies. Program skierowany będzie do specjalistów BHP, właścicieli przedsiębiorstw, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników w szeroko pojętym przemyśle.
Pierwsze spotkanie - 3 grudnia, godz. 11:00
Tematem będą programy zapobiegawcze przed rozprzestrzenianiem się wirusa w różnych obszarach przemysłowych. Wystąpienie poprowadzi Pan Piotr Bonarski, dyrektor zakładu Technonicol-Insulation Sp. z o.o. Na przykładzie swojego doświadczenia przedstawi, jak przygotować i zabezpieczyć pracowników dużego zakładu produkcyjnego przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Omówi zagadnienie analizy ryzyka, inwestycji, automatyzacji i robotyzacji.
Drugie spotkanie - 10 grudnia, godz. 11:00
Tematem będzie rola odpowiedniej wentylacji w halach produkcyjnych i magazynowych. Wystąpienie poprowadzi Pani Marzena Maj, dyrektor handlowa Smay Sp. z o.o. Podczas rozmowy z Panią Marzeną dowiemy się, czym jest właściwa wentylacja w firmach, halach produkcyjnych i magazynach, jak zadbać o wymianę powietrza, jakie są możliwości filtracji.
Do każdego ze spotkań można dołączyć dokonując rejestracji na stronie www.antycovidexpo.pl
Szeroki wachlarz rozwiązań dostępny będzie również w e-katalogu – platformie wirtualnych produktów i usług. W tym miejscu swoją ofertę prezentować będą producenci i dostawcy. Wirtualna przestrzeń spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie czas i szybki kontakt z wybraną firmą.
- Każdego dnia prowadzimy dziesiątki rozmów z naszymi klientami. Wiemy, że wiele zakładów przemysłowych nadal poszukuje sprawdzonych rozwiązań, które będą chronić pracowników przed zakażeniem koronawirusem. Rynek środków zwiększających bezpieczeństwo stale rośnie. Jak odnaleźć się w gąszczu publikowanych ofert? Naszym celem jest pomoc przedsiębiorcom w wyborze sprawdzonych na rynku usług i produktów. Dzięki webinarom chcemy prezentować najlepsze praktyki, które mogą być przykładem dla kolejnych firm. W ten sposób kontynuujemy ideę, którą zapoczątkowaliśmy na Targach ANTYCOVID EXPO. - dodaje Beata Łoś. |
Wiedza jeszcze nigdy nie była tak cenna, jak dzisiaj. To ona pozwoli przetrwać wielu firmom w tym trudnym czasie. Warto po nią sięgać i czerpać z doświadczenie cenionych praktyków.
Szczegóły na temat e-ANTYCOVID EXPO dostępne są na stronie www.antycovidexpo.pl
Źródło: Targi w Krakowie
Redaktor: MRR
- Raport Tokarki CNC i Centra tokarskie - przegląd rynku 2020
- Raport prasy krawędziowe - przegląd rynku 2020
- Kalendarium - przegląd targów przemysłowych 2024
- Branża formierska na Targach INNOFORM®
- ITM Industry Europe - potrójna siła przemysłu
- Żuraw obrotowy w ofercie Weni Solution
- Maszyny używane: Nowe drogi w produkcji przewodów rurowych
- Giętarka trójrolkowa, beztrzpieniowa czy trzpieniowa?
- Czy spawanie laserowe wyprze metody typu TIG i MIG?
- Oerlikon prezentuje innowacje w wirtualnej rzeczywistości VR
- Nowe centrum tokarskie Yamazaki Mazak z 3 głowicami
- Laserowe innowacje Yamazaki Mazak na EuroBLECH 2024
- Nowości w branży cięcia CNC od Eckert na EuroBLECH 2024
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Nowy system powlekania INVENTA PVD z technologią łukową
- Już 13 listopada 13 edycja STIGO User Day
- Nowoczesna produkcja na TOOLEX i ExpoWELDING
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok