Szukaj w działach:

Kalendarium - przegląd targów przemysłowych 2021

 

oferta na targach przemysłowych
 

Wdrożone w 2020 roku liczne obostrzenia mające na celu ochronę przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 doprowadziły do odwołania lub przeniesienia terminu wielu imprez targowych. Oczywiście sytuacja epidemiologiczna nadal nie jest klarowna, jednak kalendarz targów przemysłowych na rok 2021 nabiera kształtu, pamiętajmy jednak, że mimo wszystko ciągle będzie wymagał niestandardowych działań, dostosowanych do panującej sytuacji.

W celu zapoznania się tegoroczną ofertą Targów i Konferencji technicznych zapraszamy do naszego kalendarium, natomiast w dziale StaleoTV można znaleźć wiele relacji z minionych Targów i Konferencji.       

--> BRANŻOWE KALENDARIUM STALEO.PL

--> WYDARZENIA BRANŻOWE STALEOTV

Poniżej prezentujemy kilka tegorocznych branżowych imprez targowych, które warto wpisać do swojego kalendarza - Przegląd targów przemysłowych w 2021 roku.

Intec 2021 - Zuliefermesse 2021 - Online [2-3.3.2021]

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie Zuliefermesse odbędą się w dniach od 2 do 3 marca 2021 roku wyłącznie w wirtualnym świecie.

Duet targowy Intec i Zuliefermesse w marcu 2021 roku odbędzie się pod hasłem „Intec i Z connect”.

W latach nieparzystych targi Intec są pierwszą istotną imprezą targową dla przemysłu obróbki metali w Niemczech i Europie. Swoim zakresem obejmują maszyny, centra obróbcze, narzędzia, zautomatyzowane systemy produkcyjne oraz zaawansowane technologie obróbki metalu. 

Targi Zuliefermesse należą do wiodących w Europie imprez B2B dla branży poddostawczej dla przemysłu. Ich oferta, obejmująca m.in. detale, części, komponenty oraz usługi przemysłowe, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców z sektora maszynowego, urządzeń, narzędzi oraz motoryzacyjnego. 

Więcej na: -->Intec 2021 - Online [2-3.3.2021] -->Zuliefermesse 2021- Online [2-3.3.2021]

IntraMag Poland 2021 - Nadarzyn [16-18.3.2021]

II Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw odbędą się w dniach 16-18 marca 2021 r. na terenie Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw IntraMag Poland to wydarzenie biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

Więcej na -->IntraMag Poland 2021 - Nadarzyn [16-18.3.2021]

METAV Digital 2021 - Online [23-26.3.2021]

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Metali METAV odbędzie się w dniach od 23 do 26 marca 2021 r. w świecie wirtualnym pod nowym hasłem METAV Digital 2021.  

METAV to wiodąca wystawa technologii obróbki metali w największej aglomeracji Niemiec. W trosce o wystawców, którzy potrzebują pewności przy planowaniu kalendarza oraz mając na uwadze zdrowie wszystkich zaangażowanych w wystawę Organizator podjął decyzję o zorganizowaniu wydarzenia w czysto cyfrowej formie.  Wirtualny METAV w marcu 2021 roku bedzie składać się z trzech struktur: wirtualnej wystawy, inteligentnego kojarzenia i sesji internetowych.

Więcej na -->METAV Digital 2021 - Online [23-26.3.2021]

roboty prezentowane na targach
 

Hannover Messe 2021 - Online [12-16.4.2021]

Targi HANNOVER MESSE w 2021 roku odbędą się w formie cyfrowego wydarzenia pionierskiego w dniach od 12 do 16 kwietnia.

W związku z obecną sytuacją związaną z Covid-19, Deutsche Messe AG, wraz z wystawcami HANNOVER MESSE, zdecydowało się w kwietniu 2021 roku zorganizować wiodące na świecie targi przemysłowe w formacie czysto cyfrowym.

Cyfrowe HANNOVER MESSE skupi się na kompleksowym programie konferencji, cyfryzacji prezentacji produktów i kojarzeniu biznesowym opartym na oprogramowaniu. Goście będą mogli szybko uzyskać przegląd nowości produktowych oraz skorzystać z nowych narzędzi, aby nawiązać bezpośredni kontakt z firmami, które są dla nich istotne. W ten sposób HANNOVER MESSE zaoferuje swoim wystawcom maksymalny zasięg cyfrowy i nadal będzie ułatwiać bliską wymianę między biznesem, nauką i polityką.

Więcej na -->Hannover Messe 2021 - Online [12-16.4.2021]

INNOFORM® 2021 - Online [20-22.4.2021]

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zapraszają w dniach 20-22 kwietnia 2021r. na Konferencję Branży Narzędziowo-Przetwórczej INNOFORM® w formule on-line.

Targi INNOFORM® są uznaną marką i na stałe zagościły w kalendarzu przedstawicieli branży narzędziowo–przetwórczej. Targi INNOFORM® 2021, to trzydniowa arena prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych w międzynarodowym gronie, to najlepsza i najbezpieczniejsza możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych branży, pozwalających zdobyć przewagę konkurencyjną.

Pierwszego dnia odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona niezwykle istotnym dla branży narzędziowej zagadnieniom ECO-DESIGN oraz Circular Economy. W centrum uwagi znajdą się zmiany w ustawodawstwie Unii Europejskiej, wprowadzające nowe podejście w gospodarowaniu materiałami – Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Na drugi dzień zaplanowana jest tradycyjnie branżowa e-giełda kooperacyjna, natomiast trzeciego dnia organizatorzy zapraszają na prezentacje biznesowe firm przedstawiających najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową. Udział w tych prezentacjach pozwoli wszystkim zainteresowanym zapoznać się z nowymi trendami oraz rozwiązaniami dostępnymi na rynku. 

Więcej na -->INNOFORM 2021 - Online [20-22.4.2021]

EURO-LIFT 2021 - Kielce [28-29.4.2021]

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbędzie się w dniach od 28 do 29 kwietnia 2021 roku.

Targi EURO-LIFT to wydarzenie, które przyciąga wielu zwiedzających, gości i firmy z różnych krajów. Jest to platforma łącząca producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. Wysoki poziom targów, wystawa i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące umożliwiają poznanie najnowszych osiągnięć, innowacyjnych urządzeń i rozwiązań stosowanych w branży dźwigowej.

Wydarzenia towarzyszące spotkaniu dają możliwość kompleksowej prezentacji osiągnięć branży dźwigowej: od nowości, po zespoły napędowe, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. Wystawcy mogą zaprezentować swoją ofertę, a także wymienić doświadczenia i zaktualizować wiedzę.

Więcej na -->Targi EURO-LIFT 2021 - Kielce [28-29.4.2021]

Enex/Enex Nowa Energia 2021 - Kielce [28-29.4.2021]

Już w dniach 28-29 kwietnia 2021 r. w Targach Kielce odbędzie się XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii Enex Nowa Energia.

Przedstawiciele branży odnawialnych źródeł energii oraz firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji energii tradycyjnej spotykając się w Targach Kielce.

Targi Enex/ Enex Nowa Energia od wielu lat są miejscem spotkań, ułatwiającym kontakt przedsiębiorców skupionych wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także innowacyjny sposób. Targi energetyczne to nie tylko spotkania B2B, ale także wiele konferencji, warsztatów i szkoleń. Wydarzenia te są bardzo popularne wśród osób z branży, które rozwijają swoją wiedzę w zakresie tradycyjnych i odnawialnych źródeł energii.

Więcej na -->Enex/Enex Nowa Energia 2021 - Kielce [28-29.4.2021]

AUTOMATICON 2021 - Targi Elektrotechnika 2021 - Warszawa [19-21.5.2021]

W dniach 19-21 maja 2021 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się XXVI edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2021 oraz XIV edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika 2021.

W roku 2021 AUTOMATICON zyskał nową wirtualną odsłonę, dającą szersze możliwości prezentacji za sprawą specjalnie przygotowanej platformy. Z kolei krótsza, trzydniowa formuła, pozwoli zoptymalizować czas spędzany na targach, bez uszczerbku dla walorów merytorycznych. Bogaty program konferencji i seminariów dostępnych, również online stworzy atmosferę wymiany najnowszej myśli technicznej. Tradycyjnie przyznany zostanie też Złoty Medal AUTOMATICON 2021 – prestiżowe wyróżnienie branży automatyki, pomiarów i elektroniki.

Targi Elektrotechnika 2021 to przestrzeń dla nowości z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu elektromobilności. Spotkanie skierowane jest do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. 

Więcej na -->AUTOMATICON 2021  -->Targi Elektrotechnika 2021

targi przemysłowe i zwiedzający
 

PLASTPOL 2021 - Kielce [25-28.5.2021]

PLASTPOL to kompleksowa prezentacja liderów polskiego i zagranicznego rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu. To miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu ciekawych nowości i debiutów firm. W programie wydarzenia tradycyjnie nie zabraknie specjalistycznych konferencji  oraz paneli dyskusyjnych, podczas których zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym produkcji form wtryskowych, optymalizacji procesu produkcyjnego.

Więcej na -->PLASTPOL 2021- Kielce [25-28.5.2021]

Warsaw Pack 2021 - Nadarzyn [26-28.5.2021]

Centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo już po raz szósty gościć będzie przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack, organizowane na terenie Ptak Warsaw Expo to specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzie branży opakowaniowej. Podczas spotkania zwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrz magazynowej, jak i transportowej. Nie zabraknie maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących. 

Warsaw Pack to platforma, która gwarantuje dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy. Podczas VI edycji targów nie zabraknie dedykowanych stref tematycznych ułatwiających szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, takich jak: Strefa Automatyki i Robotyki, Strefa E-Commerce, Strefa Logistyki i Magazynowania, Strefa Opakowań, Strefa Techniki Pakowania, Strefa Etykiet, Etykietowania i Druku, czy specjalnej strefy - sprzyjającej rozmowom handlowym.

Więcej na -->Warsaw Pack 2021 - Nadarzyn [26-28.5.2021]

Warsaw Industry Week 2021 - Nadarzyn [8-10.6.2021] 

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Warsaw Industry Week to impreza dedykowana dla branży przemysłowej, będąca miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym, obróbki metalu, tworzyw oraz drewna. Optymalna lokalizacja, specjalistyczne strefy wystawiennicze, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, profesjonalne sektory tematyczne to wszystko by na trzy dni Warsaw Expo nabrało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.

czasie wydarzenia prezentowana jest oferta producentów oraz dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, maszyn do obróbki drewna, maszyn do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Więcej na -->Warsaw Industry Week 2021 - Nadarzyn [8-10.6.2021]

CASTFORGE 2021 - Stuttgart [8-10.6.2021]

Targi Stuttgarckie zapraszają do udziału w Specjalistycznych Targach Odlewów i Odkuwek CastForge, które w dniach od 8 do 10 czerwca 2021 r. odbędą się w Stuttgarcie.

CastForge to odbywająca się w cyklu dwuletnim impreza wystawiennicza, na której odlewnie i kuźnie prezentują swoją ofertę i zdolności produkcyjne. Targi koncentrują się na klasycznych odlewach staliwnych i żeliwnych. Podczas wystawy prezentowany jest kompletny łańcuch przetwarzania, począwszy od odlewanych i kutych półfabrykatów, poprzez obróbkę mechaniczną, a na gotowym produkcie kończąc.

Więcej na -->CASTFORGE 2021 - Stuttgart [8-10.6.2021]

INTARG® 2021 - Katowice [15-16.6.2021] 

XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym SPODEK Katowice.

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin. Impreza wspierana jest przez prestiżowe instytucje krajowe i zagraniczne. Organizatorem Targów jest Eurobusiness-Haller we współpracy z Fundacją Haller Pro Inventio.

Targi obfitować będą w wiele imprez towarzyszących: sesje branżowe, konferencje, pokazy, spotkania biznesowe, gala finałowa INTARG®,XIX edycja konkursu Lider Innowacji®, XVI edycja konkursu Młody Wynalazca, XXVII Giełda Top Wynalazków Nagrodzonych w 2020 roku, networking cocktail. W ramach Targów wystawcy mają możliwość zgłoszenia prezentowanych produktów do konkursu celem ich oceny przez międzynarodowe jury.

Więcej na -->INTARG 2021 - Katowice [15-16.6.2021]

AUTOMATICA SPRINT 2021 - Monachium [22-24.6.2021]

W dniach 22-24 czerwca 2021 r. odbędzie się Automatica Sprint 2021: nowe, kompaktowe wydarzenie w formie hybrydowej, które jest odpowiedzią na potrzeby rynku w czasach pandemii. 

Z jednej strony trwająca pandemia z ograniczeniami w zakresie kontaktów, podróżowania oraz otaczająca ją niepewność. Z drugiej strony coraz większa potrzeba wymiany doświadczeń, nowości oraz inspiracji dla biznesu, a także kontaktu z klientem. Jedno jest pewne: branża nie chce i nie może sobie pozwolić na czekanie kolejnych dwóch lat na kolejną Automaticę. 

Tak więc branża wspólnie z ekspertami Messe München i VDMA Robotics + Automation wymyśliła idealne rozwiązanie: automatica sprint. Elastyczny i kompaktowy format wydarzenia opracowany, aby zapewnić elastyczną platformę biznesową i dialogową już w czerwcu 2021 r. Wydarzenie, które koncentruje się na osobistej obecności, ale jest zgodne z COVID-19. Event, który obejmuje cały rynek w kompaktowym formacie, który jest elastyczny i ułatwia planowanie z wyprzedzeniem.

Dzięki zaprojektowaniu hybrydowego wydarzenia osobistego i cyfrowego, Automatica Sprint oferuje szybki dostęp do wszystkich istotnych tematów z całego sektora i promuje dialog w branży. 

Więcej na -->AUTOMATICA SPRINT 2021 - Monachium [22-24.06.2021]

ITM Industry Europe 2021 - Modernlog 2021 - Subcontracting 2021 - 3D Solutions 2021 - FOCAST 2021 -
 Poznań [31.8-3.9.2021] 

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów ITM Industry Europe, Modernlog, Subcontracting, 3D Solutions oraz Forum Odlewniczego FOCAST, które odbędą się w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021 r. w Poznaniu.

Blok targów ITM jest niepowtarzalną okazją do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń, a także odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. Zakres branżowy targów ITM Industry Europe obejmuje salony tematyczne: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo) oraz Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych). W tym samym czasie odbędą się także Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, Targi Druku i Skanu 3D Solutions, a także Forum Odlewnicze Focast. Taka różnorodność wydarzeń branżowych umożliwia pokazanie faz tworzenia nowoczesnego produktu – od koncepcji oraz projektu poprzez różnorodne etapy procesu, aż do efektu finalnego.

Więcej na -->ITM Industry Europe 2021 -->Modernlog 2021 -->Subcontracting 2021 -->3D Solutions 2021 --> FOCAST 2021

 

wiedza na targach przemysłowych
 

MSPO 2021 - Kielce [7-10.9.2021]

XXIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się w dniach 7-10 września 2021 r. to najistotniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie oraz trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie na Starym Kontynencie. W tym sektorze jest to jedyna impreza w Polsce, która co roku ściąga do Kielc kilkanaście tysięcy gości z całego świata. 

MSPO to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. 

Więcej na -->MSPO 2021 - Kielce [7-10.9.2021]

MSV 2021 - Brno [13-17.9.2021]

Międzynarodowe Targi Inżynierii MSV to jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłowych w Europie Środkowej, w którym rocznie bierze udział ponad 1660 wystawców i 80 000 odwiedzających. Z zagranicy pochodzi ponad pięćdziesiąt procent wystawców i blisko dziesięć procent zwiedzających. Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego.

Głównym tematem MSV jest Przemysł 4.0 i Cyfrowa fabryka, czyli digitalizacja produkcji, jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Dodatkowe wyróżnione tematy to gospodarka o obiegu zamkniętym - wykorzystanie zasobów materialnych. Jest to trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, a dostosowanie przemysłu i handlu będzie zmierzać w tym właśnie kierunku.

Więcej na -->MSV 2021 - Brno [13-17.9.2021]

DREMA 2021 - Poznań [14-17.9.2021]

DREMA to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce. Prestiż targów podkreśla także fakt, że znajdują się na liście 15 światowych wystaw dedykowanych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federacją Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.   

W ramach targów DREMA w Poznaniu prezentowane są technologie jutra oraz rozwiązania poświęcone obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu i energii z drewna. Ich uzupełnieniem są maszyny do rozkroju oraz szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, a także kleje i lakiery.

Więcej na -->DREMA 2021 - Poznań [14-17.9.2021]

Packaging Innovations 2021 - Warszawa [15-16.9.2021]

XIII edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations odbędzie się w dniach 15-16 września 2021 r. w EXPO XXI Warszawa. 

Targi Packaging Innovations, których organizatorem są Targi w Krakowie Sp. z o. o. to nieszablonowe opakowania, etykiety, displaye i usługi. 10 stref tematycznych, a w nich specjalistyczne opakowania dla kilkunastu branż. Elastyczne, nowoczesne i funkcjonalne. Już od ponad 10 lat prezentowane na Targach Packaging Innovations produkty dopasowują się do wymogów każdego sektora przemysłu. Uzupełnieniem szerokiego wachlarza ofert są merytoryczne wykłady workShops oraz konferencje. 

Więcej na -->Packaging Innovations 2021 - Warszawa [15-16.9.2021]

Warsaw Automatica Expo 2021 - Nadarzyn [22-24.9.2021]

Warsaw Automatica Expo to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych - Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 5 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale widząc jej dynamiczny rozwój, jak i słuchając głosów branży i sugestii wystawców, Organizator postanowili zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane tylko i wyłącznie branży automatyki i robotyki.

Organizator pragnie, by Targi Warsaw Automatica Expo stały się wiodącym wydarzeniem w Polsce i były miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu automatyki i robotyki.

Dzięki szerokiemu spektrum branżowemu wydarzenia poznasz innowacyjne technologie i trendy, zwiększysz swoją wiedzę i umiejętności, a także zmienisz swój biznes. Wydarzenie to także fantastyczna okazja do zbadania i omówienia przyszłości automatyzacji z liderami i ekspertami branży.

Więcej na -->Warsaw Automatica Expo 2021 - Nadarzyn [22-24.9.2021]

automatyzacja lini produkcyjnej na targach
 

TCT 3SIXTY 2021 - Birmingham [28-30.9.2021]

Poświęcone potencjałowi wytwarzania przyrostowego oraz technologii drukowania 3D Targi TCT 3SIXTY wykraczają poza zwykłe podnoszenie świadomości i przyjęcie drukowania 3D i wytwarzania przyrostowego. Jest to wystawa mająca na celu rozwinięcie prawdziwego zrozumienia potencjału wytwarzania przyrostowego i technologii drukowania 3D na wszystkich poziomach projektowania, inżynierii i produkcji.

Edycja 2021 zapewni uczestnikom innowacyjne spojrzenie na to, jak najlepiej wykorzystać istniejącą technologię lub wybrać odpowiednią nową technologię drukowania 3D. 

Więcej na -->TCT 3SIXTY 2021 - Birmingham [28-30.9.2021]

SyMas® 2020 - Maintenance 2020 - Kompozyt-Expo®- Kraków [28-30.9.2021]

W dniach 29-30 września 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych  SyMas®   oraz  Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo®.

Rozwiązania techniczne prezentowane na Targach Maintenance, pomagają sprostać coraz wyższym wymaganiom, stawianym przed Służbami Utrzymania Ruchu. Dzięki merytorycznym wykładom prowadzonym przez praktyków, uczestnicy mogą poszerzyć wiedzę. W czasie zbliżającej się edycji Maintenance szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oświetlenia przemysłowego. 

Natomiast Symas to spotkanie, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem  i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.

Światowe grono specjalistów, bezpośredni dostęp do rynków lokalnych i globalnych, szansa na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie kompozytów, nowe kanały dystrybucji, wartościowe kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń i informacji - to zaledwie część korzyści, jakie gwarantuje udział w Targach Kompozyt-Expo®. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji.

Więcej na -->SyMas 2021 -->Maintenance 2021 -->Kompozyt-Expo2021

Fastener Poland® 2021 - Assembly Go 2021 - Inter Tech Tools 2021 - Eurotool 2021 - Kraków [5-7.10.2021]

Fastener Poland® to kluczowe forum wymiany doświadczeń, poznania nowości, a także budowania efektywnych relacji handlowych pomiędzy firmami z całego świata. Na Targach zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane, systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Assembly Go. First European Show to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Impreza dedykowana będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

Targi Inter Tech Tools są odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży narzędziowej. Podkreślą znaczenie polskich firm na arenie międzynarodowej oraz ułatwią wymianę wiedzy i doświadczeń. Staną się idealną imprezą dla każdego odbiorcy! Stwarzamy jedyne miejsce w Polsce, w którym hurtownicy i dystrybutorzy zapoznają się z kompleksową ofertą narzędzi, artykułów ściernych, wyposażenia warsztatów oraz środków zapewniających bezpieczeństwo i higienę pracy.

Po czterech latach nieobecności powracają Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Organizatorzy zdradzają, że decyzję o ponownej organizacji targów podjęli za namową wielu firm, które w rozmowach podkreślają, iż w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. Stolica Małopolski, położona pomiędzy Podkarpaciem a Śląskiem, niezmiennie pozostaje  przemysłowym sercem Polski. Nadchodząca edycja zostanie uzupełniona o nowe, aktualne tematy i z całą pewnością będzie jednym z najbardziej „gorących” wydarzeń tego sezonu.

Więcej na -->Fastener Poland 2021 -->Assembly Go 2021 -->Inter Tech Tools 2021 -->Eurotool 2021

MOTEK 2021 - Stuttgart [5–8.10.2021]

Międzynarodowe Targi MOTEK to wydarzenie poświęcone rozwiązaniom z zakresu m.in. automatyzacji produkcji i montażu, a także technologii podawania i przepływu materiałów. Impreza wyraźnie skupia się na wszystkich aspektach inżynierii mechanicznej i automatyzacji oraz prezentacji całych łańcuchów procesowych. Równocześnie z Targami MOTEK, odbywającymi się w dniach od 5 do 8 października będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Technologii Klejenia Bondexpo 2021.

Więcej na -->MOTEK 2021 - Stuttgart [5–8.10.2021]

TOOLEX 2021 - Sosnowiec [12-14.10.2021]

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX odbędzie się w terminie od 12 do 14 października 2021 r.

Na XIV edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zaprezentują się producenci i dystrybutorzy obrabiarek, narzędzi, urządzeń do obróbki blach, aparatury kontrolno-pomiarowej, oprzyrządowania technologicznego, oprogramowania oraz firmy oferujące usługi w zakresie obróbki, remontów, doradztwa technicznego itp. 

Coraz liczniej odwiedzający Targi TOOLEX zwiedzający to przede wszystkim specjaliści reprezentujący przemysł motoryzacyjny, maszynowy, górniczy, lotniczy, energetyczny, spożywczy czy medyczny.

Więcej na -->TOOLEX 2021 - Sosnowiec [12-14.10.2020] 

„Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” STOM 2021 - Kielce [19-21.10.2021]

Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce” cieszący się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem tym razem odbędzie się w ramach wydarzenia „Przemysłowa Jesień”. Tym samym Targi STOM odbędą się wspólnie z Targami METAL, CONTROL-TECH, ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING oraz HEAT TREATMENT.

W ramach cyklu STOM odbywają się wystawy związane z obróbką metali, blach, technologią laserową, komponentami łączącymi i mocującymi, robotyzacją, automatyzacją, spawalnictwem, technologiami antykorozyjnymi, pomiarowymi oraz addytywnymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-FIX, STOM-ROBOTICS, CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Więcej na -->STOM-TOOL 2021 -->STOM-BLECH & CUTTING 2021 -->STOM-LASER 2021 -->STOM-ROBOTICS 2021 -->SPAWALNICTWO 2021 -->DNI DRUKU 3D 2021 -->CONTROL-STOM 2021

maszyny i rozmowy na targach
 

„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” METAL 2021 - Kielce [19-21.10.2021]

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbywają się w cyklu dwuletnim i podczas każdej odsłony gromadzą liczne grupy wystawców oraz branżowych zwiedzających. Zbliżającej się edycji targów METAL towarzyszyć będą targi: ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING, CONTROL-TECH oraz HEAT TREATMENT.

„Przemysłowa Jesień” w Kielcach to od lat promocja innowacyjnych technologii oraz możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami z Polski i zagranicy. W programie edycji targów odlewniczych na rok 2021 ponownie zagoszczą liczne seminaria, konferencje, szkolenia. Spotkania merytoryczne od zawsze były mocnym punktem jesiennych wydarzeń.

W roku 2021 do wydarzeń wchodzących w cykl „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” dołączy cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna”. Będą to wystawy związane z obróbką metali, blach, technologią laserową, komponentami łączącymi i mocującymi, robotyzacją, automatyzacją, spawalnictwem, technologiami antykorozyjnymi, pomiarowymi oraz addytywnymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-FIX, STOM-ROBOTICS, CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Więcej na -->METAL 2021 -->ALUMINIUM & NONFERMET 2021 -->CONTROL-TECH 2021 -->RECYKLING 2021 -->HEAT TREATMENT 2021

ExpoWELDING Gdańsk 2021 i BALT-TECH Gdańsk 2021 - Gdańska [27-28.10.2021]

Expo Silesia zaprasza na Targi Spawalnicze ExpoWELDING Gdańsk oraz Pomorskie Targi Przemysłu i Technologii BALT-TECH Gdańsk, które odbędą się w dniach 27-28 października 2021 roku w Gdańsku.

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie po raz pierwszy w nowej lokalizacji, a mianowicie w Gdańsku. Tradycyjnie, jak podczas każdej dotychczasowej edycji targów ExpoWELDING nie zabraknie nowości z zakresu spawania, cięcia, szlifowania.

Aglomeracja Pomorza to niewątpliwie ogromny rynek przemysłowy w Polsce, dlatego targi BALT-TECH są skierowane do firm właśnie z tego sektora. W czasie wydarzenia zaprezentowana zostanie oferta producentów i dystrybutorów z branży m.in.: obróbki metalu, lakiernictwa przemysłowego, robotyzacji i automatyzacji, hydrauliki i pneumatyki oraz sprzętu BHP.

Więcej na -->ExpoWELDING 2021 -->BALT-TECH 2021

TransLogistica Poland 2021 - Warszawa [3-5.11.2021]

VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland odbędą się w dniach od 3 do 5 listopada 2021 r. w EXPO XXI w Warszawie.

Targi TransLogistica Poland to jedno z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń biznesowych dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych), a także osób zawodowo związanych z branżą TSL. 

Więcej na -->TransLogistica Poland 2021 - Warszawa [3-5.11.2021]

Energetics - Lublin [16-18.11.2021]

ENERGETICS to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą wydarzenia jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale także wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy. ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje oraz szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Więcej na -->Energetics - Lublin [16-18.11.2021] 

MetalMadrid 2021 - Madryt [17-18.11.2021]

Targi MetalMadrid, coroczne wydarzenie w dziedzinie innowacji przemysłowych jest miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć oraz nowości dla różnych gałęzi przemysłu. Każdy spacerujący po terenach wystawowych będzie mógł poszerzać swoją wiedzę, nawiązywać kontakty z nowymi dostawcami, uczestniczyć w spotkaniach, jak również słuchać wykładów dotyczących najciekawszych tematów branży.

Równocześnie z Targami MetalMadrid odbędą się Targi Composites Spain, jedyne wydarzenie w Hiszpanii poświęcone zagadnieniom materiałów kompozytowych. Composites Spain to kompleksowa prezentacja surowców, projektowania, przetwarzania i zastosowania materiałów kompozytowych.

Dodatkowo wystawa uzupełniona będzie o kilka Salonów, w tym: Robotic Engineering, Connected Manufacturing, Additive Manufacturing.

Połączenie wszystkich tych tematów sprawia, że w terminie od 17 do 18 listopada 2021 r. zakresem wystawy obejmie: obróbkę powierzchni, maszyny, spawanie, narzędzia, formy, smary przemysłowe, komponenty, cyfryzację, automatyzację, robotyzację, roboty, wytwarzanie przyrostowe i drukowanie 3D, kompozyty, metrologię, kontrolę jakości oraz wiele innych.

Więcej na -->MetalMadrid 2021 - Madryt [17-18.11.2021]

Jak widać, szykuje się wiele interesujących wydarzeń, więc już teraz warto przemyśleć gdzie wybrać się w tym roku. 


Źródło: Staleo.pl 
Redaktor: MRR


Dodano 14.01.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy