Szukaj w działach:

Rozwiązania NOYEN dla czystości produkcji

Rozwiązania NOYEN dla czystości produkcji


Firma NOYEN z Lublina, zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń oraz chemii przemysłowej kontynuuje walkę z koronawirusem.

Kilka dni po wprowadzeniu na rynek wirusobójczego preparatu „Noyen Protect +” kończy obecnie fazę projektowania urządzenia, które powstaje z myślą o w pełni automatycznej i bezobsługowej dezynfekcji przestrzeni produkcyjnych, hal magazynowych czy traktów komunikacyjnych. 

- "Rozpoczęliśmy właśnie fazę prototypowania i testów" - przekazał nam Zbigniew Kurant, prezes zarządu NOYEN. 

Dzięki temu urządzeniu dezynfekcja przestrzeni produkcyjnych, czy traktów komunikacyjnych będzie mogła się odbywać dokładniej, szybciej, w sposób powtarzalny i z optymalnym wykorzystaniem środka chemicznego oraz co kluczowe w obecnej sytuacji, bez udziału i tym samym narażania człowieka. 

Rozwiązanie Noyen umożliwi również zaprogramowanie godzin pracy robota i obszarów dezynfekcji. Realizacja tego innowacyjnego projektu odbywa się dzięki współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie oraz ze światowym liderem w automatyzacji opartej na pracy robotów – firmie KUKA.

Dodatkowo NOYEN opracowało kolejny preparat o działaniu wirusobójczym. Jest on obecnie na etapie rejestracji do Wykazu Produktów Biobójczych, przy Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Nowy środek „NOYEN Protect Care” to receptura bez alkoholu. Wykazuje właściwości niepalne, dzięki czemu możliwe jest jego bezpieczne zastosowanie w przestrzeniach produkcyjnych czy halach magazynowych.


Źródło: NOYEN


Dodano 30.03.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy