Szukaj w działach:

EuroLab z ofertą dla laboratoriów przemysłowych

EuroLab 2020 MT Targi Polska
 

Prawie każdy element naszego otoczenia zawdzięcza swój początek laboratoriom. Firmy medyczne, farmaceutyczne, spożywcze, technologiczne oraz związane z przemysłem chemicznym czy motoryzacyjnym mają działy R&D, wyposażone w specjalistyczny sprzęt do tworzenia, pomiarów i badania materiałów, produktów i procesów. 

Kompleksowa oferta dla takich nowoczesnych laboratoriów przemysłowych i kryminalistycznych, a także instytucji oraz placówek naukowych zostanie zaprezentowana przez wystawców na 22. Targach Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz 8. Międzynarodowych Targach Techniki Kryminalistycznej CrimeLab. Odbędą się one w dniach 17–19 marca 2020 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Targi EuroLab i CrimeLab od lat pokazują, że związek między nauką a biznesem jest nie tylko możliwy, ale wręcz nierozłączny. Według szacunków organizatora poprzednią edycję wystawy odwiedziło ponad 6200 przedstawicieli obu tych branż z 24 krajów, natomiast swoją ofertę zaprezentowało 154 wystawców z 14 państw. 

-->REJESTRACJA ON-LINE

Targi to jedyne miejsce w Polsce, w którym można zaprezentować tak licznej grupie potencjalnych kontrahentów szereg urządzeń do laboratoriów przemysłowych, naukowych i kryminalistycznych. W EuroLab oraz CrimeLab uczestniczą firmy oferujące produkty, rozwiązania i technologie dla laboratoriów i działów R&D oraz zajmujące się serwisem, obsługą urządzeń, szkoleniami i doradztwem technicznym. W trakcie Targów można dowiedzieć się, jak zaprojektować, zmodernizować, a także wyposażyć laboratorium. EuroLab i CrimeLab to idealna okazja, aby nie tylko zobaczyć, ale często także przetestować sprzęt laboratoryjny, kontrolno-pomiarowy, optyczny, a także urządzenia do badań miejsca zdarzenia, dokumentowania, zabezpieczania i prezentacji materiału dowodowego. Spotkanie to także okazja do zapoznania się z akcesoriami i aparaturą analityczną, meblami i elementami wyposażenia laboratoriów, substancjami chemicznymi, odczynnikami, gazami, tekstyliami, naczyniami, w tym szkle laboratoryjnym, profesjonalnymi środkami czystości i odzieżą ochronną.

Wystawcy zaprezentują także sprzęt, systemy i technologie, które wspierają monitorowanie zanieczyszczenia, analizę gleby i wód gruntowych, analizę powietrza i emisję gazów cieplarnianych. Oferta targowa obejmuje również rozwiązania z zakresu oszczędzania energii, wydobywania odnawialnych źródeł energii i recyklingu. 

EuroLab i CrimeLab to także merytoryczne szkolenia, konferencje, wykłady i seminaria. Wiodące instytucje i ośrodki naukowe zostały zaproszone do współtworzenia programu wydarzeń towarzyszących. Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci z Polskiego Centrum Akredytacji, Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji,  Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie, Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB, a także Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

Tematyka konferencji jest bardzo szeroka: od analizy badań diagnostyczno-laboratoryjnych i genetycznych, poprzez normy obowiązujące w laboratoriach i ich certyfikację po skomputeryzowane systemy laboratoryjne. 

Nowością zbliżającego się wydarzenia będzie konferencja na temat jednego z najistotniejszych wyzwań, z jakim boryka się współczesny świat, czyli ochrony środowiska naturalnego. Prelegenci omówią badania oraz nowe techniki analityczne znajdujące zastosowanie w rozwiązywaniu  pojawiających się problemów ekologicznych.

-->PROGRAM TOWARZYSZĄCY 


Więcej informacji o Targach na Staleo.pl


Źródło: MT Targi Polska

Dodano 02.03.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy