Szukaj w działach:

Przewodnik po INNOFORM® 2020

 

Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego
 

Dla branży narzędziowo-przetwórczej wiosna rozpoczyna się wraz z czwartą edycją Targów INNOFORM®. Wydarzenie to niezliczone kontakty biznesowe, spotkania, rozmowy i nowe transakcje, jak również okazja do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego organizowane są w sercu polskiej Doliny Narzędziowej przez Bydgoski Klaster Przemysłowy i Targi w Krakowie. Jak wskazują badania przeprowadzone przez organizatorów w trakcie ostatniej edycji – w marcu 2019 - w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym na powierzchni 6000 m2 swoją ofertę zaprezentowało 366 firm. Wystawę odwiedziło niemal 4000 osób. Zainteresowanie targami z roku na rok jest coraz większe. W zbliżającej się edycji swój udział potwierdziły firmy wystawiające się od pierwszej edycji tj. A. MARCINIAK OT, ELWIK ZAKŁAD TECHNOLOGICZNY, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, KNARR VERTRIEBS GmbH, MEUSBURGER GEORG GmbH, STÄUBLI, WADIM PLAST, jak i te firmy, które po raz pierwszy wezmą udział w INNOFORM®. Wśród nich, m.in.: CENTRUM TECHNIKI MACRO, ELBI WROCŁAW, HALBRONN SAS, KONRAD MICRO DRILL GmbH, LP NARZĘDZIA, MALA INDUSTRIES, MOLDE MATOS SA i wiele innych.

-->LISTA WYSTAWCÓW

Zdaniem Wystawców tym, co charakteryzuje Targi INNOFORM® jest profil wystawy. Eksperci branżowi i decydenci przyjeżdżają do Bydgoszczy na te trzy szczególne dni. Wszyscy w konkretnym celu - chcą poznać nowości i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy oraz nawiązać współpracę z podwykonawcami. W mieście swoją siedzibę ma blisko 200 firm zajmujących się przetwórstwem tworzyw polimerowych i ok. 30 narzędziowni. Podobnie jak region kujawsko-pomorski jest liderem w wytwarzaniu narzędzi na światową skalę, tak Międzynarodowe Targi INNOFORM® są numerem jeden wśród imprez o tej tematyce w północnej części kraju.

-->NOWOŚCI TARGOWE

Targi mogą pochwalić się nie tylko wystawcami z całego świata, ale także idealnie skomponowany programem konferencji dla sektora narzędziowo - przetwórczego. Interesująco zapowiada się Konferencja EKO-POLIMERY Gospodarka Obiegu Zamkniętego w przetwórstwie tworzyw polimerowych, przygotowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy. Ciekawym uzupełnieniem konferencji będzie wystawa „EKO-POLIMERY – Drugie życie tworzyw” – gdzie przedstawione zostaną produkty pochodzące z tworzyw z recyklingu oraz z tworzyw biodegradowalnych. Goście targów obejrzą przedmioty, które zostały poddane obróbce i na nowo wykorzystane. Wystawa pozwoli pokazać, że tworzywa polimerowe w odpowiedni sposób wykorzystane mają swoje drugie życie.

Oszczędności to temat, który ciekawi większość przedsiębiorców. Gdzie zatem ich szukać? Odpowiedź na to pytanie padnie drugiego dnia targów w czasie konferencji - Druk 3D w branży Narzędziowo-Przetwórczej zorganizowanej przed firmę CadXpert. Spotkanie będzie okazją do uzyskania więcej informacji na temat wytwarzania przyrostowego oraz technologii pomiarowych. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Wystarczy podczas rejestracji on-line na stronie Targów INNOFORM® zaznaczyć opcję „Deklaruję chęć udziału w Konferencji Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej”. 

-->PROGRAM TOWARZYSZĄCY

Kolejny raz w ramach Targów odbędzie się Giełda Kooperacyjna B2B. Udział w giełdzie jest bezpłatny dla wszystkich wystawców i odwiedzających zarejestrowanych na INNOFORM® 2020. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa. W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 28 lutego br. zarejestrować firmę on-line. Organizatorem giełdy jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Giełda Kooperacyjna będzie miała miejsce 4 marca 2020 r. 

-->GIEŁDA KOOPERACYJNA

Sukces firmy zależy w dużej mierze od kontaktów, które znajdują odzwierciedlenie w nowych zamówieniach. W poprzedniej edycji bardzo popularna była Strefa Usług Przemysłowych, która okazała się znakomitą przestrzenią do budowy długofalowych relacji biznesowych. Dzięki pozytywnym opiniom także i w tym roku organizatorzy postanowili zorganizować strefę. Udział w niej wezmą podwykonawcy, którzy świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn. 

-->STREFA USŁUG PRZEMYSŁOWYCH

Targi to kompleksowy przegląd ofert i najnowszych trendów, cennych kontaktów czy nowych klientów. Warto jednak podkreślić, że jest to także szansa do nawiązania relacji pracodawcy z potencjalnym pracownikiem i odwrotnie. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z okazji, aby znaleźć pracowników lub idealną pracę, zachęcamy do dołączenia do Strefie Kariery. 

-->STREFA KARIERY

Jeśli chcesz odwiedzić Targi INNOFORM® w dniach od 3 do 5 marca 2020 r. zarejestruj się online i zyskaj potrójnie: zgarnij bezpłatną wejściówkę, wejdź błyskawicznie na Targi i weź udział w doskonale skomponowanym programie towarzyszącym. Rejestracji na stronie Targów trwa do 28 lutego br.

-->REJESTRACJA ON-LINE

-->INFORMACJE PRAKTYCZNE

Więcej o Targach INNOFORM® 2020 na Staleo.plŹródło: Targi w Krakowie, Staleo.pl

 

Dodano 18.02.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy