Szukaj w działach:

STIGO na targach ITM INDUSTRY EUROPE 2022

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Firma STIGO, dystrybutor maszyn i oprogramowania dla przemysłu stalowego, weźmie udział w targach ITM INDUSTRY EUROPE 2022 w Poznaniu.


W dniach 31.05-3.06 eksperci firmy zaprezentują możliwości specjalistycznego oprogramowania do cięcia i wykrawania blach SigmaNEST oraz przemysłowych systemów ERP – Bemet i STRUMIS. Odwiedzając stoisko STIGO będzie można także wziąć udział w pokazach znakowania z wykorzystaniem urządzeń Markator.

STIGO jest dystrybutorem oprogramowania i maszyn dla zakładów produkcyjnych branży stalowej. Oferta firmy obejmuje specjalistyczny program CAD/CAM do optymalizacji cięcia i nestingu SigmaNEST, a także przemysłowe systemy ERP: Bemet oraz STRUMIS. W portfolio STIGO znajdują się również stoły do cięcia plazmowego i wodnego Swift-Cut, przecinarki plazmowe Hypertherm i znakowarki Markator. 

Podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE firma weźmie udział w salonie tematycznym Mach-Tool i zaprezentuje swoje produkty w hali 5 na stoisku 77. Dla odwiedzających przygotowano m.in.:

  • Prezentacje nt. systemów SigmaNEST i Bemet
  • Konsultacje z ekspertami technicznymi
  • Pokazy znakowania
  • Atrakcyjne nagrody i upominki 


O TARGACH ITM INDUSTRY EUROPE

ITM Industry Europe to jedne z największych w Europie targów poświęconych idei przemysłu 4.0. Ekspozycja podzielona została na salony tematyczne: Mach-Tool (narzędzia i obrabiarki), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (przemysł metalowy, hutnictwo, metalurgia), Welding (Spawalnictwo) i Nauka dla Gospodarki (działalność instytutów badawczych). Targom towarzyszą również liczne wydarzenia dodatkowe. W programie przewidziano konferencje i szkolenia, w których wezmą udział eksperci i przedstawiciele firm oraz instytucji przemysłowych.


Źródło: STIGO 

STIGO Sp. z o.o.
Longinusa Podbipięty 29
31- 980 Kraków
+48 12 346 58 00
POWIĄZANE
Zawalcz o Złoty Medal MTP Organizatorzy targów ITM Polska 2017 zapraszają wszystkich wystawców do wzi...
Abplanalp na STOM-TOOL w Kielcach W dniach 28–31 marca br. firma Abplanalp zaprezentowała swoją ofertę na targach STOM...
Promocja polskiej branży przemysłowej na Subcontracting Już zaledwie godziny dzielą nas od startu bloku ITM Industry Europe 2021 w Poznaniu, a w ...
Targi Modernlog idą z duchem czasu Rynkowe trendy z zakresu logistyki 4.0, nowatorskie rozwiązania dla magazynów przy...
Targi INNOFORM® rosną w siłę Targi INNOFORM® to wyjątkowe wydarzenie na Polskiej arenie biznesowej, które k...
JetSystem na ITM Polska 2016 Blisko 1000 wystawców, bogata oferta maszyn, urządzeń i narzędzi, a wśród n...
Partnerzy