Szukaj w działach:

15-lecie LVD-Polska

15-lecie LVD-Polska


Firma LVD-Polska, będąca oddziałem LVD Group, świętuje w tym roku 15-lecie swojej działalności w naszym kraju.


Spółka LVD-Polska założona została w 2005 roku, a jej siedziba znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu. W 2018 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz powiększający się zespół pracowników, firma zmieniła siedzibę na większą. Największym atutem nowego biura jest w pełni wyposażona sala szkoleniowa dla klientów, gdzie doświadczona kadra LVD-Polska zapewnia kompleksowe wsparcie szkoleniowe z oprogramowania LVD Cadman®.

Jubileusz 15-lecia działalności to niezwykle ważne wydarzenie dla firmy LVD-Polska. Jest to doskonała okazja do rozważań nad dotychczasowymi osiągnięciami, ale także impuls do podejmowania nowych wyzwań oraz wyrażenia wdzięczności za dotychczasową współpraće swoim klientom i partnerom.

- "Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom oraz Partnerom, bez których nie odnieślibyśmy sukcesu oraz Pracownikom za zaangażowanie i trud włożony w rozwój naszej firmy. Dziękujemy także Właścicielom Grupy LVD za zaufanie do naszego zespołu oraz za nieustanne zachęcanie nas do dalszych działań. Dzięki Wam możemy z dumą spoglądać na swoją przeszłość i z optymizmem patrzeć w przyszłość."

LVD-Polska Cadman


Firma LVD jest producentem innowacyjnych maszyn do obróbki blach, w tym pras krawędziowych, wycinarek laserowych, wykrawarek, gilotyn oraz systemów automatyzacji. Oferuje także kompleksowy pakiet oprogramowania Cadman®. Rodzinne przedsiębiorstwo, założone przez Jacquesa Lefebvre, Marca Vanneste i Roberta Dewulf, nieustannie kładzie nacisk na rozwój. W 2019 firma LVD przejęła COMPAC S.r.l., włoskiego producenta innowacyjnych rozwiązań automatyzacji przemysłowej, poszerzając tym samym swoją ofertę o systemy automatyki dla wykrawarek oraz wycinarek laserowych.

Obecnie, gdy koncepcja Przemysłu 4.0 jest kluczowa dla gospodarki, LVD skupia się na cyfryzacji i inteligentnej produkcji. Dostarczając sprzęt zgodny z filozofią Czwartej Rewolucji Przemysłowej, pomaga klientom odnieść sukces poprzez cyfrową transformację. Dbałość zarówno o potrzeby klienta, jak i o doskonalenie swojego zespołu, została doceniona, gdyż już dwa lata z rzędu Deloitte uznało LVD za jedną z najlepiej zarządzanych firm w Belgii.


Źródło: LVD-Polska


Dodano 13.01.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy