Szukaj w działach:

Eksperci o technologii mycia przemysłowego

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Europejskie Forum Mycia Przemysłowego, wraz z towarzyszącą wystawą (Industrial Parts Cleaning Forum & Expo), które odbędzie się w dniach 31 marca - 1 kwietnia 202 r. we Wrocławiu jest wiodącym, niezależnym i dla wszystkich otwartym wydarzeniem biznesowym tej branży w Centralnej Europie. 

Spotkanie skierowane jest do wszystkich gałęzi przemysłu i ich fachowców zaangażowanych w technologie mycia części i komponentów, czystość techniczną VDA 19 i ISO 16232, obróbkę powierzchniową, jak również utrzymanie poziomu czystości podczas całego procesu produkcyjno-logistycznego.

W czasie Forum omawiane będą najnowsze technologie, innowacje i trendy w branży mycia przemysłowego dla przemysłu samochodowego, lotniczego, narzędziowego, ciężkiego, precyzyjnego, medycznego, optycznego, obróbki cieplnej i innych. W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowana pierwsza flota mobilnych laboratoriów czystości technicznej (VDA 19.1 / ISO 16232) na polskim rynku.

Udana pierwsza edycja Forum Mycia Przemysłowego, duże zainteresowanie przemysłu, jak i liczne zgłoszenia nowych tematów zmusiły organizatora do przeniesienia tego wydarzenia z jesieni 2019 na wiosnę 2020. Uczestniczący fachowcy będą dzielić się swoją wiedzą podczas licznych prezentacji, dyskusji i indywidualnych rozmów. 

Forum Mycia Przemysłowego to kompendium wiedzy na temat nowoczesnych technologii oraz metod mycia dla szerokiego zakresu zastosowań, od produkcji wielkoseryjnej i mycia dużych partii poprzez mycie pojedynczych części, mycie wstępne, a także mycie precyzyjne (dokładne i ultradokładne) aż do technologii przygotowania powierzchni części i komponentów przed operacjami nakładania powłok ochronnych, trybologicznych czy też ozdobnych (PVD, PACVD, CVD).
Wydarzenie można potraktować jako szkolenie z podstaw mycia przemysłowego dla osób początkujących w branży, ale także jako forum dyskusyjne dla zaawansowanych profesjonalistów.

--> Zarejestruj się na Forum już dziś!

W przeddzień Forum Akademia Doskonałości uruchamia dodatkowo cykl specjalistycznych szkoleń z praktycznych zastosowań przemysłowych technologii mycia, suszenia i konserwacji części oraz komponentów. Seminaria szkoleniowe są organizowane przy współpracy z Instytutem Fraunhofera i będą się odbywać corocznie w przeddzień Forum. Tym razem w poniedziałek 30 marca 2020 roku.

Akademia Doskonałości jest dostępna dla wszystkich. Każdy może się na nią zapisać i każdy uczestnik otrzyma odpowiedni certyfikat. Tematy mycia są stosunkowo złożone, ale nikt nie musi być inżynierem czy też uczęszczać na studia podyplomowe, żeby je sobie przyswoić i stosować w życiu zawodowym. Z przygotowanych sześciu tematów rejestrujący się uczestnicy dokonają wyboru trzech najbardziej interesujących. 

Po zakończeniu Seminarium uczestnicy będą mogli skorzystać z możliwości indywidualnych porad technicznych. Celem tych krótkich dyskusji na konkretny temat z mycia przemysłowego (po 10–20 minut) ma być pozyskanie wskazówek i zaleceń przy rozwiązywaniu problemów, eliminacji błędów technologicznych i szukaniu rozwiązań (wcześniejsze umówienie spotkania jest zalecane).

Wymagana jest osobna rejestracja. Szczegóły w zakładce Seminarium Szkoleniowe. Spotkania należy umawiać poprzez kontakt z kf@industrial-cleaning-forum.com.


Więcej o Forum na Staleo.pl


Źródło: Agencja Reklamowa Maciaszczyk

POWIĄZANE
STAR SW-12RII do obróbki detali o małych średnicach STAR SW-12RII - automat tokarski wzdłużny CNC to model z serii SW przeznaczony do obr&oac...
Od rąk do robotów - historia spawania w skrócie Od prehistorycznych ognisk po nowoczesne roboty - tak w dużym skrócie wygląda hist...
Na co zwrócić uwagę przy wyborze odzieży roboczej? „Jak cię widzą, tak cię piszą” mówi znane powiedzenie. Jednak przy wyb...
Klaster Obróbki Metali wspiera szpitale w czasie epidemii W pomoc dla medyków będących w czasie epidemii SARS-CoV-2 na pierwszej linii front...
Nowa nazwa kwartalnika „Prace Instytutu Odlewnictwa” Wydawany od kilkudziesięciu lat przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Krakowski Instytu...
KOMPOZYT-EXPO z nowościami Branża materiałów kompozytowych nieustannie się rozwija. Zmiany zachodzące na tym ...
Partnerzy