Szukaj w działach:

Przewodnik po KOMPOZYT-EXPO® 2019

 

 

Innowacyjne technologie i produkty, praktyczna wiedza i doświadczenie branżowe płynące wprost od ekspertów – to wszystko i wiele więcej podczas 10. edycji Targów KOMPOZYT-EXPO® - jedynym w Polsce wydarzeniu poruszającym tematykę kompozytów.

Zbliżająca się jubileuszowa edycja będzie okazją do świętowania sukcesu, ale także zwrócenia uwagi na to, że potencjał tej technologii nie jest w Polsce jeszcze w pełni wykorzystany. Dla organizatorów stanowi to nieustanną inspirację do pracy i polepszania oferty. Tym bardziej, że kompozyty nazywane są materiałem przyszłości.

- „Trudno sobie dzisiaj wyobrazić takie gałęzie jak przemysł stoczniowy, motoryzacyjny czy lotniczy bez dużego udziału technologii kompozytowych. Praktycznie wszędzie, gdzie istotne jest utrzymanie niskiej wagi i wysokich właściwości mechanicznych, a także odporności na warunki atmosferyczne, stosowane są kompozyty” – jak powiedział Jacek Koczwara, Prezes Zarządu MASTERMODEL Sp. z o.o.

Nie tylko targi

Targi KOMPOZYT-EXPO® stworzyły swoją renomę poprzez międzynarodowe grono wystawców i zwiedzających, ale również za sprawą programu towarzyszącego, składającego się z eksperckich wykładów, specjalistycznych salonów, referatów naukowych. Nie inaczej będzie w tym roku. W ramach sesji referatowej Nauka dla Przemysłu przewidziane są trzy bloki tematyczne: recykling materiałów kompozytowych, kompozyty polimerowe, kompozyty metalowe i ceramiczne. Tradycją stały się już warsztaty eksperckie, organizowane we współpracy z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych. 

--> WARSZTATY EKSPERCKIE

--> NAUKA DLA PRZEMYSŁU

W ramach targów organizowane są również specjalistyczne salony. Po raz drugi odbędzie się Salon LAB-CONTROL, w którego obrębie uczestniczące firmy zaprezentują akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optyczny i kontrolno-pomiarowy. Natomiast swoją premierę będzie miał Salon SEAL-BOND, gdzie swoje rozwiązania zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania. 

--> SALON LAB-CONTROL

--> SALON SEAL-BOND

Strefa Kariery

Specjalne miejsce na tegorocznej wystawie będzie przeznaczone dla oferujących pracę i szukających zatrudnienia. W Strefie Kariery, która  powstaje przy współpracy z firmą HR Wise pojawi się szeroka oferta pracy dla pracowników branży przemysłowych, a także okazja do konsultacji z doradcami personalnymi podczas darmowych warsztatów. Firmy mają możliwość zgłaszania swoich ofert pracy poprzez formularz zgłoszeniowy.

--> STREFA KARIERY

Zaplanuj swój udział na KOMPOZYT-EXPO®

W dniach 8-9 października 2019 r. w EXPO Kraków spotka się kompozytowa branża z Polski i świata, aby zacieśniać współpracę, wyznaczać nowe cele oraz zaprezentować najnowocześniejsze maszyn do obróbki materiałów kompozytowych. Dwa targowe dni wypełnione będą intensywnymi rozmowami B2B, premierami produktowymi, a także pokazami technicznymi dla wielu gałęzi przemysłu, m.in. lotniczego, motoryzacyjnego, kolejowego, szkutniczego, narzędziowego, chemicznego, spożywczego, sportowego, budownictwa, energii wiatrowej, oprogramowania i usług. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa m.in. dlatego, że do grona wystawców dołączyła rekordowa ilość nowych firm z Polski i zagranicy.

--> LISTA TEGOROCZNYCH WYSTAWCÓW

Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali ułatwienie – po rejestracji na stronie Targów KOMPOZYT-EXPO® można pobrać identyfikator, który po wydrukowaniu uprawnia do bezpłatnego wejścia na wydarzenie przez 2 dni.

--> REJESTRACJA ON-LINE

--> GARŚĆ PRAKTYCZNYCH INFORMACJI

 Więcej o Targach KOMPOZYT-EXPO® 2019 na Staleo.pl


Źródło: Targi w Krakowie

POWIĄZANE
Targi METAL łączą branżę Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbędą się w Targach Kielce w dnia...
Wszystko o energetyce na Energetics 2019 Targi Energetyczne Energetics, które skupiają się na zagadnieniach kluczowych z pu...
Big Data i IoT w Przemyśle 4.0 Przedstawiciele kadry kierowniczej i inżynierskiej polskich zakładów przemysłowych spotkal...
Wszystko o Maintenance i SyMas Prezentacja nowych technologii, okazja doposażenia parku maszynowego, dwa dni eksperckich...
KOMPOZYT-EXPO z nowościami Branża materiałów kompozytowych nieustannie się rozwija. Zmiany zachodzące na tym ...
Kompleksowa oferta dla branży drzewnej Wzrost popularności targów DremaSilesia sprawia, że z roku na rok wydarzenie groma...
Partnerzy