Szukaj w działach:

Smart Maintenance od SEW-Eurodrive

Na targach Maintenance 2019, firma SEW-Eurodrive prezentowała cześć szerokiej oferty usług serwisowych CDS® – Complete Drive Service, takich jak usługi modernizacji Retrofit oraz usługi diagnostyczne.

Dzięki CDS® – Complete Drive Service mają Państwo dostęp do modułowego systemu usług serwisowych, opracowanego na podstawie wieloletniego doświadczenia i obejmującego między innymi uruchomienie, programowanie aplikacji, naprawy, dostawy części zmiennych czy przeglądy i konserwację.

 

Usługi modernizacji Retrofit pozwalają zintegrować najnowszą technikę napędową i automatyzację napędu z istniejącą instalacją, co obniża koszty energii, poprawia wydajność i zwiększa niezawodność systemu.

Firma SEW-EURODRIVE od wielu lat ma swój wkład w kształtowanie rozwiązań dla fabryk przyszłości. Smart Maintenance lub Utrzymanie maszyn 4.0 odgrywa w tym zakresie kluczową rolę. Administratorzy maszyn powinni otrzymać narzędzie, które umożliwi im przeprowadzanie czynności konserwacyjnych w sposób zorientowany na faktyczne zużycie maszyn czy komponentów. W tym kontekście DriveRadar® stanowi opracowane przez SEW-EURODRIVE rozwiązanie umożliwiające cyfrowe odwzorowanie komponentów napędowych i rozwiązań systemowych, którego celem jest zapewnienie klientowi kompleksowego wglądu w te komponenty i rozwiązania, jak również w cały proces.

Więcej na stronie: SEW-Eurodrive

Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy