Szukaj w działach:

Odwiedź Targi ExpoWELDING 2018

 

Expowelding 2018 Targi Spawalnicze
 

Odbywające się w dniach 16-18 października, Targi ExpoWELDING przez 3 dni będą miejscem prezentacji nowych technologii z zakresu spawania, cięcia, przygotowania i zabezpieczenia powierzchni. 

Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w sosnowieckim Expo Silesia. Organizator podaje, że w ramach zbliżającej się edycji zaprezentuje się ponad 180 Wystawców z 18 krajów, przedstawiających ofertę ponad 260 światowych marek. Tegoroczną nowością jest „Projekt Spawanie 4.0”, w ramach którego liderzy branży spawalniczej zaprezentują technologie dostosowane do koncepcji Przemysłu 4.0, uwzględniając oczywiście potrzeby współczesnego spawalnictwa.  

LISTA WYSTAWCÓW

Równolegle z targami ExpoWELDING odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Instytut Spawalnictwa. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0”. 

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać, wydrukować i okazać w punkcie rejestracji). Zaproszenie upoważnia do zakupu ulgowego biletu wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji on-line, której można dokonać do dnia 15 października 2018 r. do godziny 20:00. 


-->POBIERZ ZAPROSZENIE


-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH


Więcej o ExpoWELDING na Staleo.pl

 

Źródło: Expo Silesia

Dodano 13.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy