Szukaj w działach:

INNOFORM - przemysł w najlepszej formie
Dotychczasowe edycje Targów INNOFORM® potwierdziły zapotrzebowanie na imprezę targową przedstawicieli sektora narzędziowo-przetwórczego, szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej.

Wystawa na dobre zadomowiła się w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego w dniach 12-14 marca 2019 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się III edycja tego jedynego w Polsce wydarzenia, dedykowanego branży narzędziowo-przetwórczej. 

Na sześć miesięcy przed inauguracją wydarzenia, lista wystawców przedstawia się imponująco. Swój udział potwierdziło już kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec oraz Austrii. Wśród nich są tacy potentaci jak: A. MARCINIAK OT, AFM DEFUM, HTM OKUMA,  DEMATEC, ELWIK, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, FANAR, GF MACHINING SOLITIONS, ROEHM POLSKA, INCOE INTERNATIONAL EUROPE, ITA, MB MICHAŁ RZEPKA, MEUSBURGER GEORG, FANUC, IHR SOLUTION-RANCO, KNARR, OSG POLAND, WADIM PLAST,  TRANSCORN, HITACHI, KIPP POLSKA, MAHR POLSKA, STAUBLI czy TECHPLAST.

Dużym atutem spotkania jest szeroka oferta wystawców, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Jeden z nich - firma FANUC w swojej ofercie przedstawi jednego z pięciu robotów pozwalających na w pełni bezpieczną pracę człowieka z robotem. To rewolucja, która ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów branżowych innowacji.

Zakres tematyczny zbliżającej się edycji targów jest bardzo rozległy. Na zwiedzających czekać będą najnowsze trendy w branży, m.in. narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia skrawające do obróbki metali​, urządzenia i materiały do inżynierii odwrotnej​, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE​​, a także automatyzacja i robotyzacja produkcji. 

Nowością Targów INNOFORM® będzie specjalna Strefa Usług Przemysłowych, gdzie firmy podwykonawcze będą mogły pozyskać nowe zlecenia. To właśnie dla nich przygotowane zostaną nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na efektywne zaprezentowanie kompletnej oferty firmy. 

Podczas trzeciej edycji nie zabraknie także - popularnej wśród klientów - Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Za sprawą dwóch dotychczasowych edycji kontrakty pozyskało ponad dwustu przedsiębiorców. 

Organizatorzy już dzisiaj zapraszają do udziału w Targach INNOFORM®, które odbędą się w Bydgoszczy w trminie 12-14 marca 2019 r.


Więcej o Targach na Staleo.pl


Źródło: Targi w Krakowie, Staleo.pl

Dodano 23.11.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy