Szukaj w działach:

Zmień szmaty na czyściwa przemysłowe Tork

Zmień szmaty na czyściwa przemysłowe Tork


Znana na całym świecie marka Tork wprowadza na rynek czyściwa przemysłowe. Zostały one atestowane zgodnie z wymaganiami branży lotniczej, co jest potwierdzone certyfikatami BMS 15-5G oraz AMS 3819C. Spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do szmat stosowanych w wielu warsztatach i hangarach, czyściwa Tork szybko i skutecznie czyszczą i wycierają (dane potwierdzone w testach przeprowadzonych przez Swerea Resarch Institute).

Oczywiste jest to, że uziemiony samolot to źródło kosztów. Samolot w powietrzu to źródło przychodów. Natomiast maszyna, która psuje się w trakcie lotu, to krok od katastrofy. Kluczowe w konserwacji samolotów jest ograniczanie okresu bezczynności maszyn. Dzięki zaawansowanym i trafnie dobranym narzędziom
oraz wieloletniemu doświadczeniu, technicy potrafią zadbać o dobry stan wartych miliardy dolarów maszyn oraz o bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Wycieranie i czyszczenie są jednymi z głównych czynności konserwatorskich i naprawczych. Ze względu na złożoność tych zadań, technicy wykonują je ręcznie, a wydajność szmat, powoduje, że poświęcają na to zbyt wiele czasu i wysiłku — zamiast przeznaczyć go na faktyczną realizację zadań. Czyściwa przemysłowe Tork są znacznie bardziej chłonne niż szmaty, a ponadto nie pylą i są antystatyczne. Gwarantują optymalizację procesów serwisowych. W porównaniu ze szmatami, czyściwa Tork generują oszczędność do 35% czasu, do 31% wysiłku i do 41% rozpuszczalnika.

Ponadto są one kompatybilne z dozownikami, które można umieścić w najbardziej dogodnych miejscach hangaru czy hali produkcyjnej. Dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na szukanie odpowiedniego narzędzia pracy.

Wybór czyściw przemysłowych marki Tork nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale daje pewność spełniania najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wchodząc na stronę www.tork.pl/liftoff i wypełniając specjalny formularz można zamówić bezpłatny zestaw próbek czyściw przemysłowych Tork i osobiście przekonać się, w jaki sposób wpływają na poprawę wydajności w miejscu pracy.

Zmień szmaty na czyściwa przemysłowe Tork


Marka Tork
®

Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez służbę zdrowia, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity (wcześniej SCA) marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach. Szczegółowe informacje
i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl

Essity 

Firma Essity to światowy lider branży higienicznej i ochrony zdrowia, stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie niezbędnych na co dzień produktów i rozwiązań. Nazwa Essity pochodzi od słów „essentials" (podstawowe) i „necessities" (niezbędne).
Nasz zrównoważony model prowadzenia działalności jest korzystny dla ludzi i przyrody. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi silnymi markami, takimi jak Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda oraz Zewa. Firma Essity zatrudnia ok. 48 000 pracowników, a jej wartość sprzedaży netto w 2017 r. wyniosła ok. 109 mld koron szwedzkich (11,3 mld euro). Siedziba główna firmy mieści się w Sztokholmie (Szwecja). Firma jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ. Więcej informacji na www.essity.com.


Źródło: Essity (TORK)


Dodano 25.06.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy