Szukaj w działach:

INTARG 2018 - od koncepcji do sukcesu

 

Międzynarodowe Targi INTARG
Fot.: Eurobusiness Haller  

Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów INTARG®, w trakcie których można wypromować wynalazki, innowacje, technologie oraz usługi z różnych dziedzin, zdobyć cenne nagrody, a także zorganizować własną konferencję lub panel. 

XI Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 20-21 czerwca 2018 r. W trakcie wystawy zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz nowości w ekologii, medycynie czy branży IT, nowe rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, po przedmioty codziennego użytku, ponieważ jest to wydarzenie o charakterze interdyscyplinarny. Podczas wystawy pojawią się jednostki sfery nauki, innowacyjne przedsiębiorstwa, klastry technologiczne, start-upy, instytucje wspierające i współpracujące z nauką z Polski, a także z ponad 19 krajów świata. 

Wystawcy mogą zgłosić prezentowane innowacje i wynalazki do konkursu INTARG ®, w ramach którego zostaną one poddane ocenie międzynarodowego jury. W trakcie drugiego dnia targów, podczas Gali zamykającej imprezę zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone wyróżnienia, medale oraz dyplomy laureatom nagrodzonych rozwiązań. 

Główny patronat honorowy nad Targami objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wsparcie imprezy przez ważne instytucje szczebla krajowego i regionalnego oraz współpraca  z mediami zapewni szerokie nagłośnienie wydarzenia w środowiskach gospodarczych i biznesowych. Ważnym jej atutem jest atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Katowic.

Wypromuj swoje wynalazki i innowacje

W ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji zostanie zorganizowana specjalna strefa EKO (eco-industry, eco-city, eco-transport, eco-life style i inne.) gdzie wystawcy będą mogli przedstawić swoją prośrodowiskową oraz ekoinnowacyjną ofertę i pokazać, że ochrona środowiska stanowi istotny aspekt ich działalności.

W tegorocznym programie Targów m.in.:

 • Stoiska z innowacyjnymi produktami, technologiami i usługami z wielu sektorów, w postaci wyrobów rynkowych, prototypów, modeli, prezentacji multimedialnych, filmów itp.
 • Konferencje, panele dyskusyjne, spotkania biznesowe, networking cocktail,
 • Konkurs INTARG® (ocena wynalazków oraz innowacji przez międzynarodowe jury),
 • Strefy: EKO, Start-Up International, Networkingowa, Konferencyjna,
 • Gala wręczenia nagród, medali, a także dyplomów za najlepsze wynalazki i innowacje INTARG ® 2018
 • Gala wręczenia statuetek: GIEŁDA WYNALAZKÓW, LIDER INNOWACJI®, MŁODY WYNALAZCA.

W trakcie Targów zaprezentują się następujące branże: IT, Zdrowie (medycyna, fitness), Środowisko (chemia, biotechnologia, nanotechnologia, bezpieczeństwo i ochrona), Przemysł (maszyny i urządzenia przemysłowe, inżynieria, metalurgia, elektryczność, elektronika, energetyka, włókiennictwo, budownictwo, przemysł spożywczy), Transport (logistyka), Przedmioty codziennego użytku (biżuteria, hobby, dekoracje i design, gry i zabawki, prezenty, dom i ogród), Usługi (doradztwo, finanse ubezpieczenia) oraz Inne.


Więcej o INTARG 2018 na Staleo.pl


Źródło: Eurobusiness Haller 

Dodano 08.02.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy