Szukaj w działach:

Ruszyła rezerwacja na EuroBLECH 2018

Ruszyła rezerwacja na EuroBLECH 2018
 Fot.: EuroBLECH, Mack Brooks Exhibitions Ltd

EuroBLECH 2018, 25. Miedzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach, odbeda sie w dniach 23–26 pazdziernika 2018 roku na terenach wystawowych w Hanowerzew Niemczech.

Na rok przed tymi najwazniejszymi na swiecie targami technologii obróbki blach, które ponownie zajma w Hanowerze osiem pawilonów, ich organizator, firma Mack Brooks Exhibitions, rozpoczał rezerwacje stoisk. Wyniki ostatniej imprezy w 2016 roku były bardzo pozytywne: uczestniczyło w niej 1505 wystawców z 41 krajów, zajmujac powierzchnie wystawiennicza netto 87 800 metrów kwadratowych, a takze 60 636 odwiedzajacych ze 102 krajów.

Podczas nastepnych targów, oprócz głównych tematów, takich jak konstrukcje lekkie, hybrydowe procesy produkcyjne i wytwarzanie przyrostowe, w centrum uwagi znajdzie sie produkcja sieciowa. Zwiekszanie efektywnosci, poprawa wydajnosci maszyn i systemów, łaczenie podzespołów w sieci i konserwacja predykcyjna w celu ograniczenia przestojów – to kluczowe punkty Przemysłu 4.0. Aby ten trend trafił do rzeczywistosci produkcyjnej, przede wszystkim nalezy wprowadzic wysokiej jakosci wysublimowane systemy, jak równiez innowacyjne oprogramowanie i systemy All-in-One. Fabryka Przyszłosci opiera sie tez na zwiekszonym bezpieczenstwie danych, a takze ogólnej współpracy firm w celu opracowywania nowych rozwiazan.

- „Pierwsze dajace sie zastosowac systemy Przemysłu 4.0 zostały juz zaprezentowane podczas targów EuroBLECH 2016. Od tego czasu obserwujemy szybki rozwój. Z niecierpliwoscia bedziemy sledzic dalsza ewolucje tego trendu i jego pozycje w branzy produkcyjnej – od małych i srednich przedsiebiorstw po duze korporacje. Oznacza to olbrzymie mozliwosci i potencjał dla producentów i dostawców maszyn i rozwiazan w przemysle obróbki blach” – mówi Nicola Hamann, dyrektor zarzadzajaca firmy Mack Brooks Exhibitions, bedacej organizatorem targów EuroBLECH.

- „Dlatego z ogromna przyjemnoscia pragniemy ponownie zaoferowac naszym wystawcom wysokiej jakosci miedzynarodowa platforme do prezentacji ich najnowszych maszyn, systemów i rozwiazan. Na targach EuroBLECH 2018 beda oni mogli zaprezentowac je wyspecjalizowanej publicznosci targowej, która jest gotowa zainwestowac w najnowsza technologie. Targi EuroBLECH 2018 odbeda sie po raz 25 w swojej historii, a jako najwazniejsze na swiecie targi technologii obróbki blach ponownie beda wizytówka rozwoju technologicznego i barometrem trendów w gospodarce. Bedziemy budowac platforme, aby wspierac branze technologii obróbki blach w jej długoterminowym rozwoju” – kontynuuje Nicola Hamann.

Targi EuroBLECH 2018 ponownie odbeda sie w halach nr 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 i 27 na terenach wystawowych w Hanowerze w Niemczech. Od konwencjonalnych maszyn i systemów po najnowsze technologie, profil targów EuroBLECH jest wyraznie usystematyzowany i obejmuje cały łancuch produkcyjny: blachy, półprodukty i produkty koncowe, przenoszenie, demontaz, formowanie, giecie blach, łaczenie, spawanie, obróbke rur/profili, obróbke powierzchniowa, obróbke struktur hybrydowych, narzedzia, czesci do maszyn, kontrole jakosci, systemy CAD/CAM/CIM, wyposazenie fabryk oraz badania i rozwój. Firmom zainteresowanym umieszczeniem w ich odpowiednim sektorze technologicznym organizatorzy zalecaja jak najszybsza rezerwacje powierzchni wystawowej.

Firmy zainteresowane wystawieniem sie na targach EuroBLECH 2018 moga tez zamówic broszure wystawcy dostepna w trzech jezykach. Zawiera ona informacje dotyczace targów, dostepnych stoisk, a takze dodatkowe szczegóły na temat wystawy. Nowo zaprojektowana strona internetowa wystawy www.euroblech.com oferuje szczegółowe informacje o tej miedzynarodowej imprezie, takie jak profil targów, fakty i liczby dotyczace wystawy, szczegóły na temat rezerwacji stoisk i internetowy formularz rezerwacji, interaktywny plan kondygnacji oraz materiał wideo i zdjecia z poprzedniej edycji. Nowoczesny dynamiczny projekt strony internetowej targów umozliwia łatwe korzystanie z niej na komputerach stacjonarnych i urzadzeniach przenosnych.


Źródło: EuroBLECH, Mack Brooks Exhibitions Ltd


Dodano 11.10.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy