Szukaj w działach:

TOOL-SHOP - Konferencja dla Narzędziowni

AutomotiveSuppliers.pl TOOL-SHOP 2017
Fot.: AutomotiveSuppliers.pl 

Już po raz piąty w Częstochowie w Hotelu Arche w terminie 28-29 września 2017 roku odbędzie się największa w Polsce Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP.

Spotkanie skierowana jest do menadżerów - kadry zarządzającej narzędziowniami (zarówno działającymi na potrzeby własne, jak i dla klientów zewnętrznych), a także działów zakupów firm produkcyjnych (motoryzacja, AGD, RTV, lotnictwo i inne), które są zainteresowane nawiązaniem lub poszerzeniem współpracy z narzędziowniami w naszym kraju.

Celem wrześniowej konferencji jest stworzenie dedykowanego wydarzenia dla narzędziowni w Polsce - niepowtarzalnego forum wymiany doświadczeń i opinii, które wytyczy kierunki dyskusji na temat tej branży w Polsce, jak również miejsca spotkań branży narzędziowej z potencjalnymi klientami.

TOOL SHOP 2017 AutomotiveSuppliers.pl
Fot.: AutomotiveSuppliers.pl 

Podczas TOOL-SHOP uczestnicy będą dyskutowali o najskuteczniejszych praktykach i rozwiązaniach związanych zarówno z zarządzeniem projektami, jak również produkcją narzędzi (tłoczników, formy wtryskowych i odlewniczych). W tegorocznej konferencji wezmą udział specjaliści, którzy nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na tym wymagającym rynku, ale także zaprezentują, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać efektywnie swoją działalność.

Program konferencji

Jak co roku dwudniowa konferencja połączy w sobie kilka elementów:

 • Spotkania zakupowe pomiędzy narzędziowniami a potencjalnymi klientami
 • Merytoryczną konferencję z udziałem najlepszych ekspertów i praktyków
 • Wystawę produktów i usług najważniejszych firm z otoczenia branży
 • Wieczorny bankiet będący wspaniałą okazją do integracyjnego spotkania świata narzędziowego

 

TOOL SHOP AutomotiveSuppliers.pl
Fot.: AutomotiveSuppliers.pl 

Istotnym elementem konferencji TOOL- SHOP są rozpoczynające ją rozmowy B2B, pomiędzy narzędziowniami a potencjalnymi klientami. W poprzedniej edycji uczestnicy przeprowadzili blisko 160 rozmów, zaaranżowanych przez specjalną platformę internetową. W tym roku każda firma będzie mogła przygotować maksymalnie do 8 tur rozmów.

Konferencja jest także doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz integracji środowiska m.in. podczas bankiet na zakończenie pierwszego dnia spotkania.


Zgłoś swój udział już teraz
 


Więcej o TOOL- SHOP 2017 na: www.nowoczesnanarzedziownia.pl


Więcej o Konferencji na Staleo.pl


Źródło: AutomotiveSuppliers.plDodano 01.09.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy