Szukaj w działach:

AUTOMATICON - największe forum automatyki przemysłowej

 

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2017
Fot.:  Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP  


Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON® są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy, jak również odbiorcy automatyki przemysłowej.


Targi to idealna okazja do zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. W ostatniej edycji udział wzięło ponad 300 wystawców, którzy łącznie reprezentowali 720 firm.


Wystawa jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych, a także jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów. W 2016 r. imprezę odwiedziło ponad 12 000 zwiedzających.


Targom towarzyszy bogaty program seminariów, wykładów oraz prezentacji firm, jak również renomowany konkurs o Złoty Medal.

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Automaticon 2017
Fot.:  Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP 

AUTOMATICON® to również kreowanie i utrwalanie wizerunku firmy, wymiana wiedzy oraz doświadczeń, a także możliwość nawiązania nowych kontaktów w bezpośrednich rozmowach.


Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP oraz MVM Sp. z o.o. serdecznie zapraszają do udziału w XXIII Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON®, które odbędą się 14-17 marca 2017 r. w EXPO XXI WARSZAWA.

WAŻNE INFORMACJE: 

Pobierz dokumenty zgłoszeniowe
 

Plan parkingów i dojazdu
 

Plan terenu EXPO  XXI Warszawa


Więcej o wydarzeniu na Staleo.pl:
Źródło: Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

Dodano 19.01.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy