Szukaj w działach:

Już w marcu 2025 roku Intec, Zuliefermesse i GrindTec

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Już w marcu 2025 roku kolejna edycja wiodących w Europie targów przemysłowych Intec, Zuliefermesse i GrindTec.

W dniach od 11 do 14 marca 2025 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja trio targowego Intec, Zuliefermesse i GrindTec. Wspólny termin trzech uzupełniających się tematycznie imprez targowych, gwarantuje prezentację w jednym miejscu i czasie pełnej oferty i innowacyjnych technologii z zakresu narzędzi precyzyjnych i przemysłu metalowego i poddostawczego.

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec należą do grona wiodących imprez wystawienniczych dla przemysłu metalowego i maszynowego w Europie. Swoim zakresem tematycznym obejmują m.in. obrabiarki, maszyny i urządzenia, komponenty i podzespoły maszynowe, narzędzia, systemy mocowania, automatyzację produkcji, robotykę, produkcję urządzeń technologicznych służących wytwarzaniu odnawialnych źródeł energii, technikę transportu bliskiego i magazynową, metrologię przemysłową i kontrolę jakości, a także usługi i produkcję kontraktową. 

W tym samym terminie odbędą się Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Podzespoły, Moduły, Technologie Zuliefermesse. Targi Z są wiodącym w Europie spotkaniem B2B dla firm poddostawczych niskiego i średniego szczebla oraz dla dostawców usług przemysłowych. W 2025 roku targi Z prezentować będą bogatą ofertę produktów i usług i po raz kolejny stanowić będą istotne miejsce spotkań dla osób decyzyjnych oraz specjalistów z branży budowy maszyn, urządzeń i narzędzi, przemysłu motoryzacyjnego i budowy pojazdów oraz innych gałęzi przemysłu.

Równocześnie z targami Intec i Z odbędzie się już po raz drugi w Lipsku kolejna edycja Międzynarodowych Targów Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi GrindTec. Targi GrindTec to istotne branżowe spotkanie dla producentów szlifierek do produkcji i ostrzenia narzędzi, producentów technologii szlifowania i obciągania, dostawców urządzeń peryferyjnych i maszyn, a także dla firm z branży technologii procesowej, oprogramowania oraz badań i rozwoju. 

Targi Z, Intec i GrindTec tworzą wspólnie jedyne w swoim rodzaju trio targowe w Europie, prezentujące kompletny łańcuch wartości dodanej dla branży obróbki metali. Odwiedzający targi mają możliwość znalezienia dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań dla wszystkich etapów produkcji, od planowania, przygotowania produkcji, poprzez procesy produkcyjne, po dystrybucję.

Podczas ostatniej edycji targów, która odbyła się w 2023 roku, w ramach trio targowego Intec, Zuliefermesse i GrindTec zaprezentowało się łącznie 821 wystawców z 29 krajów, natomiast odwiedziło je 19 300 przedstawicieli przemysłu z 49 krajów - to wielki potencjał do nawiązywania nowych, międzynarodowych kontaktów kooperacyjnych i skutecznej promocji na międzynarodowym rynku.

Więcej informacji znajduje się na: www.messe-intec.de, www.zuliefermesse.de oraz www.grindtec.de 

 

Źródło: Targi Lipskie 

POWIĄZANE
Targi ExpoBONDING po raz trzeci Po raz trzeci w sosnowieckim Expo Silesia w dniach 20-21 listopada 2019 r. odbędzie się T...
DMG MORI zaprasza na STOM TOOL w Kielcach W dniach 28–31 marca 2023 r. DMG MORI zaprasza na swoje stoisko w hali C, C-19, kt&...
Liderzy branży TSL na Targach TransLogistica Poland Do VIII edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie - TransL...
Targi Labs Expo 2024 - czas podsumowań Liczne spotkania, interesujące rozmowy oraz ogromna dawka wiedzy merytorycznej – to...
STIGO na targach STOM 2022 Firma STIGO, dystrybutor maszyn i oprogramowania dla przemysłu stalowego, weźmie udział w...
TRUMPF Polska na STOM 2024 TRUMPF Polska zaprasza na targi STOM 2024 w Kielcach! Rozważają Państwo projekt Smart Fac...
Partnerzy