Szukaj w działach:

AAG/AXYZ - 30 lat w branży CNC - 20% rabatu

AAG/AXYZ - 30 lat w branży CNC - 20% rabatu


AXYZ to czołowy światowy producent frezarek CNC i rozwiązań CNC do cięcia nożami. 


Projektowane i wytwarzane w nowoczesnej fabryce w Kanadzie frezarki CNC firmy AXYZ są dostarczane i serwisowane za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży, oddziałów serwisu i autoryzowanych dealerów. Przy ponad 366 918 standardowych konfiguracjach maszyn firma AXYZ specjalizuje się w dopasowywaniu sprzętu do konkretnych wymogów i budżetów klientów.

Technologia AXYZ jest wykorzystywana we wszystkich typach produkcji i opracowywana od ponad 30 lat dla takich branży, jak produkcja elementów z kompozytów aluminiowych, reklama wizualna, obróbka drewna, produkcja elementów z tworzyw sztucznych, prezentery do punktów sprzedaży, produkcja elementów z metalu, produkcja blatów i wielu innych.


Podczas gdy firma AAG wkracza w 30-lecie istnienia, przyszłość nigdy nie wyglądała lepiej.
Nasz zespół jest bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek wcześniej. Obraliśmy nasz kurs z nowymi, przełomowymi innowacjami, ponieważ nasi klienci wciąż rozwijają się w nowych i ekscytujących dziedzinach. Wszystko to stało się możliwe, gdy zaczęliśmy wprowadzać nasz przemysł w nową ewolucję dostosowanych rozwiązań do cięcia. Co najważniejsze, nigdy nie zapomnieliśmy, kim jesteśmy.SPRAWDŹ ROCZNICOWE PROMOCJE FIRMY! Oferta ograniczona czasowo.

Więcej informacji na stronie -> AXYZ


Źródło: AXYZ


Dodano 12.04.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy