Szukaj w działach:

Zmiana terminu targów ITM Industry Europe

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju i na świecie, zespół organizacyjny targów ITM Industry Europe zdecudował się na przeniesienie terminu targów na 3-6 listopada 2020 roku.


Informacja o przełożeniu terminu targów bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE (MODERNLOG, 3D SOLUTIONS, FOCAST, SUBCONTRACTING)

"Obecna sytuacja w Polsce i na świecie dotyka każdego z nas i ma bezprecedensowy wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także przemysł maszyn i nowych technologii. Mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od naszych partnerów i wystawców wiele wyrazów wsparcia, które motywowały i dopingowały nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad czerwcową edycją wydarzenia.

Niestety w sytuacji niepewności związanej z dalszym rozwojem epidemii koronawirusa i wpływu czynników losowych na naszą codzienną pracę, zarówno my jako organizator, jak i nasi partnerzy, możemy mieć trudności w organizacji największych targów przemysłowych w Polsce, w planowanym kształcie i rozmachu.  

Dlatego, zarówno w trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających, jak i biznesowej jakości organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu targów ITM Industry Europe na termin 3-6 listopada br.

Mamy nadzieję, że nowa data, którą zaproponowaliśmy w oparciu o konsultacje oraz zmodyfikowany kalendarz europejskich wydarzeń, będzie biznesowym kick-offem dla całej naszej branży. Obecną sytuację postrzegamy również jako okazję do zrealizowania ciekawych pomysłów, wymiany idei, nawiązania wartościowych kontaktów, a w efekcie ożywienia całego rynku.

Jesteśmy głęboko przekonani, że czas dzielący nas od targów ITM Industry Europe wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej biznesowo, atrakcyjnej merytorycznie i opłacalnej dla wszystkich uczestników imprezy. I już teraz gorąco zachęcamy Państwa do wpisania listopadowego terminu wydarzenia do Państwa kalendarzy.

Zespół organizacyjny targów ITM Industry Europe" 

Więcej na stronie organizatora: https://itm-europe.pl/news/itm-industry-europe-nowy-termin/


Źródło: MTP


POWIĄZANE
Najwięksi gracze na rynku walczą o przyszłość targów Aktualna sytuacja branży targowej i jej przyszłość była tematem spotkania szefów n...
Pierwsza edycja Warsaw Industry Automatica WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Pr...
Targi Evertiq Expo 2024 - relacja 12 czerwca już po raz piąty Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ...
ITM Polska - maszyny w okresie przełomu Tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 6-9 czerwca ponownie staną się...
Bezpłatne zaproszenia na WinDoor-tech 2023 Dla naszych Czytelników mamy pulę zaproszeń na Targi Maszyn i Komponentów d...
Eurtool & Fastener 2017 W dniach 28-30 listopada odbyła się XXII edycja Międzynarodowych Targów EUROTOOL® oraz I M...
Partnerzy