Szukaj w działach:

Rozmowy o przyszłości motoryzacji

International Automotive Business Meeting (IABM) 2018
 

Elitarne spotkanie sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży, ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń odbędzie się 27-28 listopada br. w Expo Silesia w Sosnowcu.

International Automotive Business Meeting (IABM), którego Organizatorami są: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Miasto Sosnowiec, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat przeobrażeń, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego.

PROGRAM SPOTKANIA 

W wydarzeniu weźmie udział około 400 firm z Polski oraz Europy, ale także z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie czy Stany Zjednoczone. W programie przewidziana jest konferencja z udziałem znanych międzynarodowych ekspertów z branży oraz kolacja galowa, a drugiego dnia spotkania networkingowe: Speed Business Mixer i spotkania B2B. 

REJESTRACJA ONLINE


Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.iabmevent.com


Źródło: INFINITY Agencja PR & MarComm 

Dodano 05.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy