Szukaj w działach:

Instrumenty Przemysłu 4.0

 

Instrumenty Przemysłu 4.0
 

Pierwszego dnia Targów Warsaw Industry Week odbędzie się Międzynarodowa Konferencja poświęcona Przemysłowi 4.0 dla sektora MŚP.

Uczestnicy, dnia 6 listopada br. podczas Konferencji Instrumenty Przemysłu 4.0 dowiedzą się, czym jest Przemysł 4.0 w Polsce i jakie praktyczne wsparcie dla przedsiębiorstw będzie oferowała Platforma Przemysłu Przyszłości. Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Praktyka Przemysłu 4.0

W czasie Konferencji przedsiębiorcy zapoznają się z przykładami wdrożeń nowoczesnych rozwiązań w zakładach produkcyjnych. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, z jakimi wyzwaniami zmierzyły się zakłady decydujące się na cyfryzację. Firma WIŚNIOWSKI, wraz z partnerem – firmą ASTOR przedstawią przykład własnego wdrożenia inteligentnej linii produkcyjnej z wykorzystaniem robotów spawalniczych w fabryce bram i ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Pokazane zostaną także projekty zrealizowane z programów rozwojowych Unii Europejskiej oraz przykłady wzorcowych fabryki 4.0.

Cyberbezpieczeństwo

Na pytanie, z jakimi wyzwaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa muszą zmierzyć się zakłady produkcyjne, wchodzące w erę Przemysłu 4.0 opowie ekspert z NASK. Prelekcja będzie poświęcona między innymi bezpiecznemu gromadzeniu danych i zabezpieczeniu ich z poziomu małego lub średniego przedsiębiorstwa.

Finansowanie innowacji

Podczas wydarzenia nie zabraknie zagadnień dotyczących finansowania innowacji w przedsiębiorstwie. Odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem m.in. przedstawiciela Komisji Europejskiej oraz stowarzyszenia EFFRA dotyczący trwających programów rozwojowych na rozwój fabryk. W trakcie rozmowy uczestnicy dowiedzą się również, w jaki sposób skutecznie należy ubiegać się o dofinansowanie. Przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego powie o możliwościach finansowania innowacji z narzędzi oferowanych przez Bank. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z warunkami kredytów komercyjnych za zakup nowych maszyn i urządzeń oraz dowiedzieć się o możliwościach kredytowania innowacyjnych rozwiązań.

PROGRAM KONFERENCJI

Koszt udziału w konferencji wynosi 180 zł brutto.

REJESTRACJA ONLINE


Dla naszych partnerów oferujemy możliwość bezpłatnego udziału w koncerecji, w celu uzyskania kodu rabatowego prosimy o kontakt mailowy na adres 
reklama@staleo.pl 


Źródło: Ptak Warsaw Expo

Dodano 26.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy