Szukaj w działach:

Nowości rynkowe na Packaging Innovations

 

Packaging Innovations 2018 Targi w Krakowie
Fot.: Targi w Krakowie  

Producenci opakowań wiedzą, że nie jest łatwo być innowacyjnym i skutecznie zastąpić wzory opakowań wzięte ze sztancy, które głęboko zakorzeniły się w ludzkiej świadomości.

Wystawcy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018 radzą sobie jednak z tym wyzwaniem znakomicie. Wydarzenie jest mocną ripostą na stereotypowe spojrzenie dotyczące opakowań, a jego znakiem rozpoznawczym są nowatorskie i przepełnione świeżością formy. Odbywająca się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w Centrum EXPO XXI Warszawa 10. jubileuszowa edycja Targów zaskoczy wszystkich Zwiedzających technologicznymi rozwiązaniami.

PROGRAM TOWARZYSZĄCY

Organizatorzy Targów Packaging Innovations wiedzą doskonale, że kluczem do sukcesu jest umiejętne połączenie teorii z praktyką. Tegoroczna Strefa workShops – przestrzeń stworzona dla Zwiedzających, składać się będzie z 30 warsztatowych spotkań, w trakcie których specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem, wtajemniczając uczestników w meandry branży. Udział w Strefie workShops jest bezpłatny dla Zwiedzających Targi – wystarczy dokonać rejestracji na stronie wydarzenia.

REJESTRACJA ON-LINE

Innowacyjne rozwiązania, nowinki technologiczne, a także nowości rynkowe, które kreują oryginalne i nietuzinkowe trendy w branży. Podczas Targów Packaging Innovations Wystawcy zaprezentują ponad 70 innowacji rzucających nowe światło na opakowania. 

LISTA WYSTAWCÓW

PRZYDATNE INFORMACJE

Więcej o Packaging Innovations 2018 na Staleo.plŹródło: Targi w Krakowie

Dodano 13.04.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy