Szukaj w działach:

Dni Otwarte Warsaw Industry Week

 

Dni Otwarte Warsaw Industry Week 2017
Fot.: Ptak Warsaw Expo  

Ptak Warsaw Expo zaprasza na Dni Otwarte targów innowacji przemysłowych Warsaw Industry Week 2017.


Dni Otwarte Warsaw Industry Week to idealna okazja do zapoznania się z możliwościami prezentacyjnymi Państwa oferty na tegorocznych targach innowacji przemysłowych, dołączenia do grona 700 firm, które zaufały Organizatorom, a także poznania szczegółowo oferty Ptak Warsaw Expo, zespołu organizacyjnego, mocnych stron Targów oraz przyjrzenia się przygotowanym profesjonalnym stoiskom targowym.


Dni Otwarte odbędą się w trakcie II edycji Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack i odbywających się jednocześnie Specjalistycznych Targów Spożywczych Food Market Court, Targów Technologii Spożywczych Food Tech, a także trzech dużych spotkań B2B dla branży mięsnej, przetwórstwa owocowo-warzywnego i dań gotowych.


Wszystkie te imprezy odbywać się będą w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy (Al. Katowicka 62), w dniach 7-9 marca, w hali F, w godzinach 10-17.


Dzięki doskonałej lokalizacji ośrodka targowego (komunikacja drogowa, międzynarodowe lotnisko, baza hotelarska) i nowoczesnej formule działania, Organizatorzy są na dobrej drodze, aby z Państwa udziałem, targi Warsaw Industry Week w krótkim czasie stały się największą wystawą tego sektora w Europie Centralnej.


Więcej informacji na temat Dni Otwartych udzieli Pani:


Agnieszka Cieślik 
Dyrektor ds. Targów 

a.cieslik@warsawexpo.eu
+48 518 739 275

Więcej o Targach Warsaw Industry Week na Staleo.pl: 
 Źródło: 
Ptak Warsaw Expo

 

Dodano 03.03.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy