Szukaj w działach:

Indywidualne, bezpłatne spotkania doszkalające CNC w Abplanalp

 

Bezpłatne spotkania doszkalające CNC
 


Od 2014 roku firma Abplanalp prowadzi w oparciu o swoją sieć palcówek, kwartalne spotkania z Klientami, zwane Warsztatami Technologicznymi. Są to pokazy obróbki, narzędzi i technologii skierowane do szerokiego grona odbiorców.

Nie zawsze, w tak dużym gronie uczestników warsztatów, inżynierowie maja szansę na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania czy rozwianie wszystkich wątpliwości Klientów, związane z obróbką.

Widząc zapotrzebowanie na nieco bardziej indywidualna formę spotkań, firma Abplanalp uruchomiła nową inicjatywę – bezpłatne spotkania doszkalające CNC. Są to dwa dni (piątki) w miesiącu kiedy każdy zainteresowany obróbką CNC Klient,

może umówić się na indywidualne spotkanie doszkalające z naszymi inżynierami, w każdej z placówek Abplanalp.

Spotkania maja na celu rozwiązanie bieżących problemów obróbczych, podniesienie kompetencji operatorów, przekazanie bardziej zaawansowanych możliwości sterowania Haas. 


Zapraszamy do skorzystania z wiedzy specjalistów Abplanalp, obrabiarek, narzędzi i placówek. 

Dla optymalnego wykorzystania czasu instruktorów i kursantów prosimy o rejestrowanie chęci uczestnictwa w bezpłatnym spotkaniu doszkalającym CNC za pośrednictwem serwisu:  www.abplanalp.pl/warsztaty


Źródło: Abplanalp
 

Dodano 31.10.2016
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy