Szukaj w działach:

Bodor Laser Seria P do standardowej produkcji

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


Wycinarki 
Bodor Serii P to wysokowydajne, wszechstronne maszyny do cięcia laserem światłowodowym z pokryciem ochronnym.  Przeznaczone są do szybkiego i precyzyjnego wycinania oraz cięcia blachy ze stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi oraz stopów metali.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Wszechstronne pokrycie ochronne izoluje promieniowanie laserowe oraz zanieczyszczenia, zapewniając wyższy poziom bezpieczeństwa. Dym i pył powstające w czasie cięcia są automatycznie zbierane, aby zapewnić czyste miejsce pracy. Inteligentny system monitorowania pomaga zmniejszyć liczbę wypadków.

Funkcja automatycznego ogniskowania głowicy lasera

Dzięki ustawieniu odpowiednio ogniskowej perforacji i skróceniu ogniskowej, cięcie jest dokładniejsze. Położenie ogniskowej jest automatycznie dostosowywane na podstawie grubości różnych arkuszy.

funkcja automatycznego ogniskowania Bodor seria P
Fot.: Automatyczne ogniskowanie głowicy lasera 

Aktywne unikanie przeszkód

System radarowy 360° może z wyprzedzeniem wykryć wszelkie przeszkody, a szybki ruch w osi Z zostanie aktywowany, aby natychmiast omijać przeszkody i kolizje. Ta funkcja obniża wskaźnik uszkodzeń głowicy laserowej, a tym samym zmniejsza koszty konserwacji, przedłużając żywotność maszyny. Dzięki temu unika się zatrzymania produkcji spowodowanego kolizjami.

Automatyczny zmieniacz dysz

Maszyna zmienia dyszę w ciągu 35 sekund przy największej prędkości - oszczędza to 50% kosztów czasu. Najnowsze funkcje umożliwiają osiągnięcie w pełni automatycznej kalibracji głowicy laserowej i czyszczenia dysz, zmniejszając powtarzalną pracę ręczną. System napędowy o wysokiej dokładności zapewnia niezawodną precyzję i stabilność wymiany, dzięki czemu każda wymiana może być całkowicie bezpieczna. Zupełnie zamknięta ochrona całej części poprawia bezpieczeństwo elementu i operatora.

Bodor seria P Automatyczny zmieniacz dysz
Fot.: Automatyczny zmieniacz dysz 

Zupełnie nowa platforma modułowa

Modułowa konstrukcja platformy rozwiązuje problem deformacji spowodowanej ciepłem i ułatwia wymianę części.

Łóżko żeliwne wycinarka seria P Bodor
 Fot.: Nowa platforma modułowa

Wycinarki Seria P oferują także:

  • Sterowanie za pomocą ergonomicznego pilota zdalnego lub ekranu dotykowego z intuicyjnym interfejsem użytkownika, połączonego z dwoma kamerami HD.
  • Inteligentny system posuwu zapewniający bezpieczeństwo operatora i maszyny.
  • Szeroki zakres cięcia: od rozwiązań kompaktowych po wycinarkę do dużych formatów i grubych materiałów mogącą ciąć blachy o wielkości do 20500mm x 3200mm.
  • Stabilny stół wykonany z odprężanej stali węglowej lub odlany w całości z żeliwa, gwarantujący wysoką sztywność i odporność na wibracje.

Dzięki wysokiej precyzji i stabilności wycinarki Bodor spełniają standardy stosowane przy obróbce detali w większości branż, takich jak: przemysł elektroniczny, elektryczny, mechaniczny, przemysł motoryzacyjny, kosmiczny, obróbka blach, fotowoltaika, nowe technologie, przemysł oświetleniowy, reklamowy, czy nawet w produkcji wyposażenia kuchennego i wyposażenia wnętrz.


Znajdź firmę oferującą wycinarki laserowe na Staleo.pl
-->https://staleo.pl/katalog-firm/handel-i-produkcja-maszyny/wycinarki-laserowe


Źródło: Bodor Laser
Redaktor: MRR


Bodor Laser
No.1299 Xinluo
250000 Ave Hi-tech Zone Jinan, Shandong
+86 531 8280 5217
POWIĄZANE
Targi w Krakowie podsumowują rok 2021 Rok 2021 dla Targów w Krakowie był rokiem wyzwań, intensywnej pracy, zaangażowania...
Targi Fastener Poland® nabierają tempa Trzy lata wystarczyły, aby Fastener Poland® stał się najważniejszym wydarzeniem branż...
Jubileuszowe Targi INTARG już w maju! Targi INTARG® to wydarzenie o szerokim zasięgu oddziaływania - interdyscyplinarnym, k...
Polski Kongres Logistyczny w świecie wirtualnym Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce - to t...
Dział zakupów - skuteczna broń w walce z kryzysem Największa konferencja zakupowa w Polsce i jedna z największych w Europie - PROCON/POLZAK...
Packaging Innovations - kluczowe targi branży Pandemia zmieniła rynek opakowań. Z jednej strony silny i dynamiczny rozwój e-comm...
Partnerzy