Szukaj w działach:

QuantumM nowa jakość pomiarów

QuantumM_
 Fot.: Faro

Firma Faro wprowadziła do oferty nowe ramię pomiarowe FARO® QuantumM FaroArm®. Produkt wieńczy nową generację serii ramion pomiarowych FaroArm®, której przewodzi model QuantumS FaroArm® .

Ramię QuantumM oferuje taką samą funkcjonalność wysokiej klasy jak wspomniany przewodni model. Jego parametry dotyczące dokładności sprawiają, że stanowi on wyjątkową alternatywę wśród średniej klasy urządzeń służących do zastosowań, które nie wymagają wysokiej wydajności modelu QuantumS .

Wydajność i trwałość
Ramię QuantumM jest certyfikowane zgodnie z normą ISO 10360 -12: 2016, najbardziej rygorystyczną międzynarodową normą jakości dotyczącą pomiarów. Spełnia też wymogi norm Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC 60068-2) w zakresie odporności na wstrząsy, wibracje i naprężenia termiczne. Ramię wyposażone zostało również w głowicę skanującą FAROBluTM Laser Line Probe HD, nową generację technologii niebieskiego lasera, która umożliwia pięciokrotnie szybsze skanowanie niż poprzednia, w tym skanownie skomplikowanych powierzchni wykonanych z ciemnych i odblaskowych materiałów.

Łatwość obsługi
Ramię QuantumM jest wygodne w obsłudze, ponieważ jest o 20% lżejsze od poprzedników i jest natychmiast gotowe do użycia, ponieważ nie wymaga nagrzewania. Zapewnia to lepszą wydajność podczas inspekcji, projektowania i produkcji, umożliwiając operatorom dłuższą i bardziej komfortową pracę.

Faro QuantumM nowa jakość pomiarów
 Fot.: Faro 

Mobilność
Ramię QuantumM umożliwia ciągłą pracę w dowolnym miejscu hali fabrycznej dzięki bezprzewodowej łączności klasy przemysłowej i dwóm wymienialnym w trakcie pracy akumulatorom, nie wymagając zewnętrznego zasilania. 

- „Firma FARO z zaangażowaniem wprowadza branżę w nową erę, będąc wyznacznikiem jakości i wydajności” — mówi Joseph Arezone, Chief Commercial Officer. „Jako lider dokładamy wszelkich starań, aby mieć pewność, że nasze produkty są zgodne z najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi normami jakości, w tym ISO 10360 - 12:2016 i IEC 60068-2. Użytkownicy ramienia w przyszłości z zasady powinni być skłonni akceptować tylko te produkty, które spełniają wymagania, najbardziej obiektywnych i wymagających norm jakości, jakie istnieją”.

Polecamy: 
FARO TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O. na Staleo.pl 


Źródło: Faro 


Dodano 08.11.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy