Szukaj w działach:

Jak usprawnić proces mycia przemysłowego?

 

Myjka przemysłowa NOYEN Compact 100


Jak usprawnić proces mycia przemysłowego? Odpowiedź jest prostsza, niż mogłoby się wydawać. Innowacyjne urządzenie NOYEN Compact 100 to kompaktowa myjnia przemysłowa, która może być wykorzystywana w firmach produkcyjnych o różnych profilach działalności. Ogromna moc i funkcjonalność pozwala uzyskać najwyższej jakości rezultaty mycia przemysłowego. Jakie są zalety myjni przemysłowej NOYEN Compact 100?

Zalety kompaktowej konstrukcji 

Urządzenie NOYEN Compact 100 wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Kompaktowość konstrukcji wcale nie idzie jednak w parze z ograniczeniem funkcjonalności - ta myjnia przemysłowa cechuje się dużą uniwersalnością i znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, gwarantując wysoką wydajność procesów. Jedna komora robocza wyposażona w 3 technologie mycia - natryskową, zanurzeniową i ultradźwiękową - pozwala skonfigurować w maszynie proces usuwania zanieczyszczeń z różnych typów detali. Urządzenie NOYEN Compact 100 może być również wykorzystywane do procesów, podczas których konieczne jest zapewnienie zgodności z normami VDA 19.1 oraz ISO 16232. Kompaktowy rozmiar maszyny pozwala także na oszczędność przestrzeni w hali produkcyjnej i przyczynia się do ułatwienia transportu i relokacji urządzenia. 

Urządzenie przyjazne operatorowi

Funkcjonalność i kompaktowość to nie jedyne zalety NOYEN Compact 100. Urządzenie to jest również przyjazne operatorowi - dzięki nowoczesnemu panelowi operatorskiemu i precyzyjnym komunikatom obsługa jest intuicyjna, co gwarantuje oszczędność czasu podczas wdrożenia pracowników oraz codziennej obsługi. Dodatkowe ułatwienie stanowi przypisanie różnych kolorów podświetlenia komory roboczej do danych etapów procesu, co sprawia, że monitorowanie cyklu mycia staje się jeszcze łatwiejsze. Na uwagę zasługuje również łatwość obsługi serwisowej, którą udało się zapewnić dzięki przemyślanemu dostępowi do filtrów i zbiorników urządzenia.

Kompaktowy rozmiar, olbrzymia funkcjonalność

NOYEN Compact 100 znajduje zastosowanie w zróżnicowanych procesach produkcyjnych prowadzonych w firmach należących do różnych gałęzi przemysłu. Jeden z klientów z branży motoryzacyjnej zgłosił się do NOYEN z prośbą o opracowanie technologii, która umożliwiłaby skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z poddawanych regeneracji elementów. Jednym z celów była redukcja liczby części, które po poddaniu procesowi nie nadawały się do ponownego wykorzystania, a także redukcja kosztów procesu. Kolejny problem stanowił wysoki poziom pienienia, przez który klient w obrębie jednego procesu wykorzystywał kolejno aż trzy urządzenia do umycia jednego rodzaju części. Eksperci NOYEN zaproponowali technologię z wykorzystaniem urządzeń NOYEN Compact 100 oraz preparatów chemii przemysłowej NOYEN. Efektem współpracy był zakup 4 urządzeń myjących NOYEN Compact 100 oraz cykliczny zakup zaproponowanych preparatów chemii przemysłowej. Rozwiązanie to przyczyniło się do wzmocnienia stabilności procesu produkcyjnego i podniesienia jego jakości, a także pozwoliło klientowi oszczędzać 10 000 euro miesięcznie. 


Źródło: NOYEN
Redaktor: MRR

Dodano 31.08.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy