Szukaj w działach:

METAV Digital 2021 - Online [23.3.2021]


Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Metali METAV odbędzie się w dniach od 23 do 26 marca 2021 r. w świecie wirtualnym pod nowym hasłem METAV Digital 2021.

METAV to wiodąca wystawa technologii obróbki metali w największej aglomeracji Niemiec. W trosce o wystawców, którzy potrzebują pewności przy planowaniu kalendarza oraz mając na uwadze zdrowie wszystkich zaangażowanych w wystawę Organizator podjął decyzję o zorganizowaniu wydarzenia w czysto cyfrowej formie.

Wirtualny METAV w marcu 2021 roku bedzie składać się z trzech struktur: wirtualnej wystawy, inteligentnego kojarzenia i sesji internetowych.

W ramach Wirtualnej Wystawy wystawcy mogą zaprojektować własne trójwymiarowe cyfrowe stoisko targowe. Mogą wybrać rozmiar i wariant swojego stoiska, opracować własny układ i wypełnić go własną treścią cyfrową.

Strefa Matchmakingu została opracowana w celu precyzyjnego dopasowania wystawców i odwiedzających. Profile osobiste służą jako podstawa dopasowywania zainteresowań, nawiązywania kontaktów, umawiania spotkań i wymiany wizytówek. Precyzyjne dopasowanie zapewnia „Matchingscore®”, procentowa ocena, która ujawnia nakładanie się zainteresowań między dwoma profilami.

Podczas sesji internetowych wystawcy docierają do globalnej publiczności. W 20-minutowych rozmowach prezentują swoje innowacje produktowe oraz ciekawe przykłady zastosowań, poparte treściami multimedialnymi, takimi jak animowane klipy, filmy czy nagrania dźwiękowe. Głównym elementem jest platforma dyskusyjna, za pomocą której prowadzący mogą wchodzić w interakcje z publicznością na całym świecie.

Więcej na stronie:
https://www.metav.com/

Miejsce:
Online

POWIĄZANE
Targi TOOLEX napędzają gospodarkę Tegoroczna edycje Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obr&o...
Webinaria na temat techniki pomiaru powierzchni Precyzyjnie wykonane powierzchnie wymagają niezawodnych i precyzyjnych pomiarów po...
Podziel się wiedzą na Targach Packaging Innovations Od pierwszych edycji Targi Packaging Innovations wyróżniają się nie tylko szeroką ...
Przewodnik po ITM 2019 Chcesz wiedzieć jakie kierunki rozwoju czekają polski przemysł? Wystarczy wziąć udział w ...
Kluczowe wydarzenia dla przemysłu w jednym miejscu Trzy kluczowe dla branży przemysłowej wydarzenia: Targi SYMAS®, MAINTENANCE oraz FAST...
Trendy z zakresu badań nieniszczących Międzynarodowa, VIII edycja konferencji Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicz...
Partnerzy