Szukaj w działach:

TOOLEX 2018 - wszystko o obróbce

 

Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2018
Fot.: Expo Silesia

Termin 2-4 października br. zapowiada się ekscytująco, a to za sprawą odbywających się w Centrum Targowo - Konferencyjne Expo Silesia wydarzeń skierowanych do branży przemysłowej, dotyczących maszyn i narzędzi w procesie obróbki i wirtualizacji procesów oraz olejów i smarów.

Jak informuje Organizator, zeszłoroczne jubileuszowe Targi były rekordowe pod względem wielkości zajmowanej powierzchni oraz ilości wystawców. Wpływ na to, miało również wsparcie instytucji i organizacji związanych z rozwojem przemysłu w Polsce i za granicą. TOOLEX 2017 zgromadził 514 Wystawców oraz Współwystawców z 14 krajów, niemal 600 reprezentowanych marek, przeszło 450 maszyn w ruchu i ponad 10000 zarejestrowanych Zwiedzających. Wszystko to na 15 tys. m kw. powierzchni w 2 pawilonach wystawienniczych. 

Udział w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX potwierdzili już liderzy sektora oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego, jak również narzędziowego. Na targach TOOLEX ponownie zagoszczą m.in.: FANUC, SCHUNK, DMG MORI POLSKA, MACHINE TOOLS INTERNATIONAL, GF MACHINING SOLUTIONS, ABPLANALP, MS SPINEX, STIGAL, HIGH TECHNOLOGY MACHINES, TBI TECHNOLOGY, EMUGE FRANKEN TECHNIK, NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE TOOLS, AJAN, METAL TEAM, FABRYKA OBRABIAREK PRECYZYJNYCH „AVIA”, APX TECHNOLOGIE, ALFLETH ENGINEERING AG, CORMAK, DEMATEC, JANUS OBRABIARKI, SUMITOMO, EKOMET, CARL ZEISS, VOLLMER, CAMDIVISION, POLTRA oraz wiele innych czołowych firm w branży. Podczas spotkania nie zabraknie szerokiego zakresu akcesoriów oraz oprogramowania komputerowego wspierającego obróbkę, prezentowanego w ramach  Międzynarodowych Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. Oleje, smary i płyny technologiczne, systemy do filtrowania i oczyszczania gazów i cieczy, a także rozwiązania związane z ochroną środowiska uzupełniają zakres branżowy targów OILexpo.

O silnej pozycji TOOLEX na targowym rynku świadczy m.in. liczne grono silnych Patronów i Partnerów – instytucji branżowych i rządowych oraz uczelni wyższych, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny. Prezentacje wystawców jak co roku uzupełni ciekawy program wydarzeń towarzyszących. W tym roku będzie to m.in. XXXIX Środowiskowe Seminarium Tribologów „Smarowanie w transporcie”, przygotowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne Oddział Śląski i Wydział Transportu Politechniki Śląskiej. Ambasada Szwajcarii organizuje dla gości targów Forum Swiss Precision, poświęcone prezentacjom nowoczesnych technologii firm szwajcarskich. Organizatorzy zapraszają także na wykłady Zakładu Badań i Atestacji „ZETOM” w Katowicach Odpowiedzialność za wyrób oraz systemy oceny jego zgodności w ramach dyrektyw nowego podejścia-oznakowanie CE” oraz „Zasadnicze i minimalne wymagania dla maszyn nowych, modernizowanych oraz już użytkowanych przez pracowników podczas pracy wg dyrektyw europejskich 2006/42/WE i 2009/104/WE”. Innowacyjne technologie w obróbce skrawaniem zaprezentuje firma ZP-TEAM, natomiast o efektywnej ochronie prowadnic firma Mercator. 

PROGRAM TARGÓW 

Wystawcy potwierdzają, że targi TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu – to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targom towarzyszyć będą także liczne prezentacje nowości i premier na polskim rynku, a najlepsze produkty, jak co roku, zawalczą w prestiżowym konkursie o medal Expo Silesia. 

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie upoważniające do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejstacji online. Należy pobrać zaproszenie z naszym logotypem i okazać w punkcie rejestracji.

Pobierz i wydrukuj zaproszenie
-->POBIERZ ZAPROSZENIE

oraz  zarejestruj się online 
-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


Więcej o TOOLEX 2018 na Staleo.plŹródło: Expo Silesia

Dodano 29.08.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy