Szukaj w działach:

Nagrodzeni podczas AutoEvent 2019

 

Nagrodzeni podczas AutoEvent
 

W dniach 12-14 czerwca w hotelu OSSA w Rawie Mazowieckiej odbyło się coroczne spotkanie przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego AutoEvent 2019.

Trwające trzy dni wydarzenie wypełnione było prelekcjami, panelami dyskusyjnymi oraz spotkaniami kooperacyjnymi B2B. Pierwszy dzień AutoEventu rozpoczął się turniejem piłkarskim TESA CUP, natomiast gościem specjalnym, który poprowadził wykład rozpoczynający drugi dzień eventu był Jan Mela, polski podróżnik oraz działacz społeczny.  Zwieńczeniem tego dnia był uroczysty bankiet, podczas którego rozstrzygnięte zostały, organizowane przez PIM plebiscyty „Inwestycja Roku” i „Menedżer Roku”.

Tytuł „Managera Roku 2019” otrzymał Paweł Gos, współwłaściciel oraz prezes firmy Exact Systems zajmującej się kontrolą jakości. „Wieloletni i konsekwentny wkład w rozwój polskiego przemysłu motoryzacyjnego” – tak uzasadniło swój wybór jury. Choć jego spółka nie ma jeszcze 20 lat jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego automotive. Posiada swoje przedstawicielstwa w 14 krajach na 2 kontynentach.

W plebiscycie „Inwestycja Roku 2019” zwyciężyła firma Borg Warner Poland, producent części samochodowych, za otwarcie drugiego zakładu produkcyjnego i centrum technicznego w Polsce. 

Więcej o AutoEvent 2019 na Staleo.pl


Źródło: Polska Izba Motoryzacji

Dodano 28.06.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy