Szukaj w działach:

Nominacje do CEE Manufacturing Excellence

 

Nominacje do CEE Manufacturing Excellence 2018
Fot.: EuropaProperty

Termin przyjmowania nominacji do szóstego dorocznego konkursu CEE Manufacturing Excellence and Logistics Awards, który będzie miał miejsce dnia 21 czerwca 2018 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie, dobiega końca. Ostatnim dniem zgłaszania nominacji jest 17 maja.

CEE Manufacturing Excellence and Logistics Awards to flagowe wydarzenie regionu dla branży produkcyjnej, logistycznej oraz pokrewnej. W tegorocznej uroczystości   udział wezmą najlepsi producenci w regionie, operatorzy logistyczni, a także liderzy biznesu. Około 100 dyrektorów wykonawczych i 300 liderów sektora będzie uczestniczyć w konferencji oraz gali, a nagrody zostaną przyznawane sztandarowym producentom, operatorom logistycznym i dostawcom.

Impreza wspiera i uznaje sukcesy w produkcji i logistyce we wszystkich sektorach przemysłu. Obecnie jest uznawana za najbardziej prestiżowe wydarzenie promujące region w międzynarodowych sektorach produkcji i logistyki. Zgłoszone firmy będą rywalizować o osiągnięcia biznesowe w zakresie produkcji i logistyki w 2017 roku, w tym producentów, dostawców, operatorów logistycznych, firm deweloperskich, profesjonalistów z branży i doskonałości w zakresie przywództwa.

Kategorie oraz kryteria nagród

Podczas szóstej edycji zostanie omówione pięć najistotniejszych kategorii w produkcji: Innowacje w produkcji, Doskonałość w zarządzaniu produkcją, Technologie informacyjne w zakresie produkcji, Zrównoważony rozwój i środowisko, a także Biznes i nauka.

Kategoria Dostawców i Profesjonalnych dostawców usług

Nagrody te są wyrazem uznania dla znakomitości w zakresie usług outsourcingowych i doradczych, innowacyjnych produktów i systemów informatycznych dostarczanych firmom produkcyjnym.Nagroda główna dla Dyrektora Generalnego Roku

Nagroda jest wyróżnieniem dla najlepszej firmy produkcyjnej w regionie CEE. Wygrana potwierdza wyjątkowe osiągnięcia firmy, które doprowadziły do ​​jej dobrobytu pod każdym względem, a tym samym znacznie zwiększyły ich konkurencyjność.

Poznaj Jury Konkursowe

Wyrożnienia są oceniane przez niezależny elitarny zespół profesjonalistów z wiodących firm z branży produkcyjnej oraz międzynarodowych partnerów branżowych. Jury będzie debatować w celu wyłonienia zwycięzców nagród przyznanych firmom z listy. Aby zapewnić maksymalną obiektywnoći i przejrzystość ostatecznych wyników, procedura oceny jest nadzorowana przez EY - jedną z wiodących na świecie profesjonalnych organizacji audytowych.

The Manufacturing Strategy Summit

Wręczenie nagród jest także idealną okazją do debaty na temat kluczowych czynników napędzających sektory produkcji oraz logistyki. W dniu 21 czerwca 2018 r. eksperci regionalni, międzynarodowi i liderzy biznesu zbadają argumenty biznesowe dotyczące możliwości inwestycyjnych związanych z produkcją. To forum wysokiego szczebla będzie składało się z prezentacji liderów, debaty panelowe, grupy dyskusyjne oraz warsztatów dotyczących regionalnego i globalnego biznesu produkcyjnego. Szczyt będzie także iszansą do zbudowania rozległej sieci kontaktów pomiędzy czołowymi liderami, innowatorami i przedsiębiorcami z branży produkcyjnej.

Prócz możliwości spotkania się i nawiązania współpracy z wiodącymi graczami na rynku, będzie to szansa do szczegółowej analizy trendów inwestycyjnych w branży produkcyjnej w Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, Ukrainie i krajach bałtyckich. Harmonogram obejmuje poranną i popołudniową przerwę na kawę i lunch.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń EuropaProperty, tegoroczny VI konkurs CEE Manufacturing Excellence & Logistics Awards and Strategy Summit będzie szczycił się niezrównanym formatem, który wyróżnia się atmosferą sprzyjającą nawiązaniu kontaktów z głównymi graczami na rynku.

 
Więcej o wydarzeniu na Staleo.pl


Źródło: EuropaProperty

Dodano 16.05.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy