Szukaj w działach:

NORTEC 2018 - Targi Technologii Produkcji

Targi Technologii Produkcji Nortec
Fot.: Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce  

Targi NORTEC już od niemal trzydziestu lat są jedną z najistotniejszych w północnej Europie imprez wystawienniczych w zakresie technologii produkcji dla różnych sektorów przemysłu.

Kolejna edycja Specjalistycznych Targów Technologii Produkcyjnych NORTEC odbędzie się w dniach 23-26 stycznia 2018 r. w Hamburgu. 
Zakres tematyczny wystawy odzwierciedla poszczególne etapy produkcji przemysłowej, począwszy od wykonania prototypu po gotowy produkt końcowy. Udział w targach NORTEC to idealna okazja do nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi z północnych Niemiec i Europy, a także poznania ich oczekiwań w dziedzinach technologii produkcyjnych i budowy maszyn.

W trakcie imprezy zaprezentują się producenci narzędzi precyzyjnych, obrabiarek, narzędzi, firmy zajmujące się konstruowaniem maszyn oraz urządzeń, linii produkcyjnych, producenci części i komponentów maszyn, jak również podwykonawcy i firmy usługowe, które pokażą swoje możliwości produkcyjne.

Organizatorzy NORTEC podchodzą kompleksowo do różnych potrzeb biznesu, dlatego od wielu lat wydarzenie to zacieśnia więzi pomiędzy różnymi gałęziami gospodarki, które są ważne dla naszej części Europy. Wystawa stała się tradycyjnym forum dla przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, lotniczego, maszynowego oraz elektrotechnicznego, energii odnawialnych, technologii w medycynie, mechanice precyzyjnej, jednak także specjaliści z innych sektorów odnajdą w czasie targów rozwiązania i technologie podnoszące jakość, szybkość, precyzyjność i efektywność jednocześnie obniżając koszty.
Podczas edycji w 2016 roku (targi obywają się w cyklu dwuletnim) swoją ofertę zaprezentowało blisko 450 wystawców z 16 krajów (w tym z Polski), a wydarzenie odwiedziło blisko 12.000 zwiedzających – specjalistów z branży.
Impreza odbywa się w samym centrum Hamburga w nowoczesnych halach targowych. Znakomita infrastruktura oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji targów, sprawiają, że NORTEC cieszy się od tylu lat zainteresowaniem i na stałe wpisał się w kalendarz jednego z kluczowych ośrodków przemysłowych Północnej Europy.

Dopełnieniem imprezy są wydarzenia towarzyszące: NORTEC FORUM z licznymi prezentacjami przeznaczonymi najnowszym technologiom, nowościom oraz sprawdzonym przez praktyków teoriom i rozwiązaniom. NORTEC NIGHT i nawiązywane tam kontakty w mniej formalnej atmosferze jest za każdym razem stałym punktem programu, gdzie budowanie relacji między wystawcami a odwiedzającymi, zabawa i networking są tematem przewodnim. Nie można też nie wspomnieć o NORTEC AWARD, które przyznawane jest innowacyjnym i wyróżniającym się rozwiązaniom prezentowanym na targach.

Już teraz istnieje możliwość zakupu wejściówek na targi w cenach promocyjnych. Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie targów: www.nortec-hamburg.de/en oraz w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce, tel. 22 620 71 98, karas@eurotargi.com.


Więcej o NORTEC 2018 na Staleo.pl


Źródło: Hamburg Messe und Congress, Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce


Dodano 24.11.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy