Szukaj w działach:

TOOLEX 2017 - narzędzie biznesowego sukcesu

 

Expo Silesia TOOLEX 2017
Fot.: Expo Silesia 

Już niecały miesiąc pozostał do X jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2017.

W terminie 3-5 października 2017 w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia odbędą się również Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, a także Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. Takie zestawienie różnych tematów targowych tworzy idealną platformę wymiany doświadczeń, informacji i opinii, jak również daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.

Tegoroczne Targi TOOLEX po raz kolejny zajmą przestrzeń dwóch hal, czyli 15 tys. m kw. Targi TOOLEX to atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 16 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale także bogaty program wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Wystawa ponownie będzie gościł liderów z branży m.in.: FANUC, SCHUNK, DMG MORI POLSKA, MACHINE TOOLS INTERNATIONAL, GF MACHINING SOLUTIONS, ABPLANALP, SANDVIK, MS SPINEX, STIGAL, HIGH TECHNOLOGY MACHINES, TBI TECHNOLOGY, EMUGE FRANKEN TECHNIK, NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE TOOLS, AJAN, METAL TEAM, FABRYKA OBRABIAREK PRECYZYJNYCH "AVIA", APX TECHNOLOGIE, ALFLETH ENGINEERING AG, NIKKEN DEUTSCHLAND GMBH, CORMAK, ELESA+GANTER, CAMTECHNOLOGY, DEMATEC oraz wiele innych czołowych firm z branży obrabiarek i narzędziowej.

Portal Staleo.pl jako główny patron internetowy wydarzenia ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online. 

REJESTRACJA ON-LINE

ZAPROSZENIE TOOLEX 2017

 

TOOLEX Expo Silesia
  

O silnej pozycji TOOLEX na targowym rynku świadczy m.in. liczne grono silnych Patronów i Partnerów – instytucji branżowych i uczelni wyższych, którzy wspierają rozkwit i dbają o aspekt merytoryczny. Prezentacje wystawców wzbogaci ciekawy program wydarzeń. Podczas tegorocznej edycji będzie to m.in. spotkanie poświęcone tematyce olejowej przygotowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne Oddział Śląski i Politechnikę Śląską. Niezaprzeczalnie atrakcją targów będzie także II edycja Starcia Szlifierzy - zawodów w szlifowaniu organizowanych przez 3M Poland. Natomiast przedstawiciele Zakładów Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach sp. z o.o. przeprowadzą wykłady oraz konsultacje dotyczące bezpieczeństwa maszyn i systemów oceny zgodności. Program targów uzupełnią seminaria dotyczące nowoczesnych technologii w obróbce skrawaniem, narzędzi baryłkowych i realnej optymalizacji czasu obróbki, a także przetwarzania emulsji smarno-chłodzących.

Wystawcy zgodnie potwierdzają, że targi TOOLEX to idealne narzędzie biznesowego sukcesu – to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe kontakty biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targom towarzyszyć będą także liczne prezentacje premier i nowości na polskim rynku, a najlepsze produkty, jak co roku, zawalczą w prestiżowym konkursie o medal Expo Silesia. Wśród nowinek znalazły się centra obróbcze i elektroerozyjne, szlifierki, wycinarki i roboty. Nie zabrakło narzędzi i akcesoriów oraz oprogramowania komputerowego wspomagającego obróbkę, prezentowanego w ramach Targów WIRTOTECHNOLOGIA. Oleje, smary i płyny technologiczne, a także systemy do filtrowania i oczyszczania gazów i cieczy oraz rozwiązania związane z ochroną środowiska uzupełniają zakres branżowy targów OILexpo.

NOWOŚCI NA TARGACH

Wszystko wskazuje na to, że warto wziąć udział w X Jubileuszowej edycji Targów TOOLEX. Jeżeli nie jako wystawca, to na pewno w charakterze zwiedzającego.


Więcej o TOOLEX 2017 na Staleo.pl

 

Źródło: Expo Silesia

Dodano 06.09.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy