Szukaj w działach:

Druga odsłona Targów INDUSTRYmeeting

Druga odsłona INDUSTRYmeeting KOMPOZYTmeeting
Fot.: Expo Silesia 


Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, to już druga edycja targów przemysłowych organizowanych na wiosnę w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. 

Równocześnie z organizowanymi w dniach 20-21 lutego 2018 roku Targami INDUSTRYmeeting odbędzie się Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting. 

Druga edycja wydarzenia poświęcona będzie innowacyjnym technologiom  i rozwiązaniom przemysłowym. Ich zakres tematyczny będzie się skupiał wokół najistotniejszych sektorów przemysłu takich jak: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie pomiarowe, hydraulika, automatyka i pneumatyka, utrzymanie ruchu, bhp oraz kompozyty. Utrzyma w formule B2B impreza daje możliwość spotkania w jednym miejscu dyrektorów technicznych i wykonawczych, kadry zarządzającej i inżynierskiej w zakładach przemysłowych, a także specjalistów, techników czy pracowników naukowych.

Początek roku to idealny moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. Firmy prezentujące się na targach będą miały szansę pokazania zarówno nowości rynkowych, jak i przedstawienia dotychczasowych rozwiązań i produktów tak, aby Zwiedzający mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne.Aglomeracja śląska to niepodważalnie jeden z największych rynków przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jej centrum, to znaczący atut wydarzenia. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

Tegorocznym targom towarzyszyć będzie strefa konsultacyjno-seminaryjna, stanowiąca doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie ekspertów. Wzorem zeszłorocznej edycji odbędzie się kolejna odsłona seminarium „Materiały Kompozytowe w Przemyśle". Nie zabraknie także wykładów poświęconych branży BHP, a także licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. W czasie targów zostanie uruchomiona Specjalna Strefa Pokazowa przeznaczona dla maszyn i urządzeń do produkcji materiałów kompozytowych. Taka strefa to nie tylko większa przestrzeń ekspozycyjna, ale również możliwość pokazania maszyn oraz urządzeń w ruchu. Nowością w czasie spotkania będzie także strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie będzie można posłuchać na temat nowej rewolucji przemysłowej, która obecnie rozgrywa się na naszych oczach. 

Do odwiedzenia wydarzenia zostanie zaproszona kadra zarządzająca oraz inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, a także pracownicy naukowi.

Więcej informacji na stronie www.industrymeeting.pl


Więcej o Targach INDUSTRYmeeting na Staleo.pl

Więcej o Salonie KOMPOZYTmeeting na Staleo.pl

 
Źródło: Expo Silesia, Staleo.pl

Dodano 08.01.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy