Szukaj w działach:

Wszystko o ITM i MACH-TOOL 2017

 

Wszystko o Targach ITM Polska 2017
Fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie  

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w kolejnej edycji targów ITM Polska, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. w Poznaniu.

ITM Polska to wyjątkowe miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, tu przemysł przenika się z technologią, biznes łączy z nauką, a granice Państw tracą na znaczeniu.

W czasie tegorocznej edycji, ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo) oraz Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w przemyśle. 

ODBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE NA TARGI


Program wydarzeń towarzyszących ITM Polska 2017

Tego roku przy współudziale licznych partnerów organizatorzy targów ITM Polska przygotowali szereg tematycznych wydarzeń, które zapewne znajdą niemałe grono, chłonnych wiedzy entuzjastów innowacyjnych rozwiązań stosowanych w przemyśle. Zorganizowane wydarzenia to przede wszystkim liczne specjalne seminaria, konferencje i pokazy, dzięki którym w jeszcze większym stopniu, można chłonąć wprowadzane na rynek nowości technologiczne, poznawać ich tajniki, porównywać, analizować i dyskutować o nich. 

PROGRAM WYDARZEŃ


Złoty Medal MTP - Targi ITM Polska 2017
 

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku, przyznawana jest po wnikliwej analizie dla innowacyjnych produktów. Zdobycie Złotego Medalu jest świadectwem wybitności produktu, a w konsekwencji elementem jego promocji na rynku, na kilka miesięcy przed targami, a także wiele lat po nich.

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU TARGÓW ITM POLSKA 2017


Zobacz relację Staleo.pl z Targów ITM Polska 2016Klub Premier ITM Polska

Tylko w czerwcu w trakcie ITM Polska 2017, będzie można zobaczyć produkty, które dotychczas nie były prezentowane podczas imprez targowych.

Klub Premier ITM Polska został zorganizowany z myślą o Wystawcach, których innowacyjny produkt lub rozwiązanie po raz pierwszy zostanie pokazany na polskim rynku właśnie w czasie tegorocznej edycji targów ITM Polska. Nowe, premierowe produkty są motorem postępu technologicznego każdej z branż, z tego powodu znacząco uatrakcyjniają ofertę targową, a co za tym idzie - przyciągają duże grono przedstawicieli poszczególnych sektorów gospodarki, kontrahentów oraz klientów, a także wzmacniają pozycję rynkową danej firmy.


Nowości na targach ITM Polska

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. To między innymi dla nich uczestnicy odwiedzają wystawę, by z bliska zobaczyć innowacyjne rozwiązania stosowane w branży. Targi ITM Polska to idealna okazja, aby zobaczyć setki nowych produktów w jednym miejscu. 

LISTA NOWOŚCI ITM POLSKA 2017


Przydatne informacje:

Lista wystawców ITM Polska 2017
Mapa terenu ITM Polska 2017


Więcej o Targach ITM Polska 2017 na Staleo.pl


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Staleo.pl


Dodano 25.05.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy