Szukaj w działach:

Spotkanie Integratorów KUKA

Spotkanie Integratorów KUKA
 Fot.: KUKA


W Hotelu Mercure Dosłońce Racławice po raz kolejny spotkali się wszyscy Partnerzy Systemowi firmy, inżynierowie, specjaliści oraz eksperci KUKA.


Otwarta formuła wydarzenia pozwoliła uczestniczyć w nim także przedstawicielom kadry zarządzającej firm zainteresowanych rozwiązaniami przedsiębiorstwa.W wydarzeniu wziął udział Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji w Ministerstwie Rozwoju, Pan Jan Filip Staniłko. Partnerami spotkania były firmy: SIEMENS, TROAX, SCHUNK, SCHMALZ, LAPP GROUP oraz EVOTEC.

Spotkanie podzielone zostało na dwie ścieżki programowe – sprzedażową i techniczną. Panele szkoleniowe poprzedziło wystąpienie dyrektora KUKA Pana Tomasza Nowaka, który w sposób kompleksowy zaprezentował polski rynek robotyki na podstawie danych własnych i IFR.  W trakcie dwóch dni spotkania swoje prelekcje wygłosili nie tylko eksperci KUKA, ale także przedstawiciele firm partnerskich. Ważnym elementem całego wydarzenia było wręczenie statuetek z podziękowaniem za intensywną kooperację z przedsiębiorstwem KUKA.

Pionierski projekt – aplikacja paletyzująca KUKA
Co istotne, w Racławicach miała także miejsce inauguracja najnowszej aplikacji paletyzującej przedsiębiorstwa. Ideą pionierskiego projektu jest sprzężenie fachowej wiedzy Partnerów przedsięwzięcia z najnowszymi technologiami KUKA. Wszystko to posłużyło stworzeniu i zaprezentowaniu kompletnego rozwiązania paletyzującego, które ma zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym i meblowym. Aplikacja paletyzująca ma służyć integratorom, klientom oraz partnerom przedsięwzięcia jako rozwiązanie do testów produkcyjnych, szkoleń oraz pokazów.

Spotkanie KUKA 2016
Fot.: KUKA

KUKA wspiera działania Ministerstwa Rozwoju w zakresie Transformacji Przemysłowej

Podczas pierwszego dnia Spotkania Integratorów KUKA swoją prelekcję wygłosił Pan Jan Filip Staniłko, Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji, Ministerstwo Rozwoju, Zespół ds. Transformacji Przemysłowej Grupa robocza ds. cyfrowego wspomagania przemysłu. Spotkanie przyczyniło się do podjęcia rozmów i zacieśnienie kontaktów pomiędzy firmami  a Ministerstwem Rozwoju, a także wsparciem działań w zakresie planowanej Transformacji Przemysłowej.  

Cykl Spotkań Integratorów KUKA stał się niezwykle ważną inicjatywą dla rozwoju firmy na polskim i zagranicznym rynku. Wyznaczenie konkretnych celów na nadchodzący  rok oraz podsumowanie bieżących wydarzeń  ma duże znaczenie  w efektywnym zarządzaniu firmą i jej dalszym rozwoju w kolejnych  latach. 


Źródło: KUKA

Dodano 08.12.2016
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy