Szukaj w działach:

Prima Power zaprasza na Automotive Production Support

 

Prima Power na Automotive Production Support
Fot.: Prima Power 


We Wrocławiu w 
dniu 24 maja odbędzie się Automotive Production Support – prestiżowe spotkanie przeznaczone dla właścicieli oraz managerów firm, dyrektorów produkcji i szerokiego grona specjalistów z branży automotive.

Jednym z partnerów oraz uczestników wydarzenia jest Prima Power, lider w technologii wycinania laserowego oraz obróbki blachy.

Zamknięta impreza dla profesjonalistów związanych z produkcją motoryzacyjną odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym w kompleksie Hali Stulecia. Automotive Production Support (APS) to spotkanie o nowej na polskim rynku formule. Jego celem jest utworzenie profesjonalnej platformy, służącej do wymiany doświadczeń oraz wiedzy technologicznej specjalistów branży automotive.

Koncepcją wydarzenia jest przede wszystkim wspieranie rozwoju branży motoryzacyjnej. W czasie imprezy zostaną przedstawione nowe rozwiązania wspierające produkcję, będą miały miejsce praktyczne pokazy technologiczne, wykłady poświęcone m.in. standardom produkcji na świecie, a także konsultacje specjalistów. Porady będę dotyczyły wielu zagadnień związanych z dziedziną motoryzacji, w tym: automatyzacji i logistyki produkcji, narzędzi, maszyn oraz ich elementów, obróbki blachy, robotyki, porad dotacyjnych, prawnych i finansowych.

Jednym z partnerów APS i jednocześnie uczestnikiem wydarzenia jest Prima Power – wiodąca na światowym rynku firma, specjalizująca się w technologii obróbki blachy. Prima Power wyróżnia się dużym doświadczeniem w branży, indywidualnym podejściem do swoich klientów, a także zrozumieniem potrzeb zmieniającego się rynku.
 

Laser Next Prima Power na Automotive Production Support
Fot.: Prima Power (Laser Next)


W trakcie spotkania APS specjaliści Prima Power skoncentrują się na temacie maszyn oraz technologii laserowych, ponieważ to zwłaszcza one przeznaczone są do produkcji motoryzacyjnej. Prima Power jest niekwestionowanym liderem technologii cięcia laserowego 3D. Pierwsze urządzenie laserowe tej technologii, przeznaczone do cięcia elementów karoseryjnych, zostało zaprojektowane przez naukowców firmy w 1979. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło na obróbkę trójwymiarowych detali, dzięki czemu perspektywy cięcia blachy za ich pomocą są obecnie praktycznie nieograniczone. Lasery 3D idealnie sprawdzają się w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie wymagana jest duża dokładność obróbki detali.

Jednym z takich rozwiązań, oferowanych przez Prima Power jest Laser Next, który cechuje się krótkim czasem przestoju, konserwacji oraz okresów nieprodukcyjnych. Świetnie sprawdza się przy obróbce stalowych elementów tłoczonych na gorąco. Maszyna została zaopatrzona w wysokoprecyzyjny stół obrotowy, gwarantując zwiększoną produktywność oraz możliwość obróbki nieograniczonych rozmiarów, jak również kształtów wybranych przedmiotów.

Dzięki inicjatywie Automotive Production Support firma Prima Power będzie mogła podzielić się własną wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem z dziedziny motoryzacji. Będzie to także okazja do poznania nowych rozwiązań i światowych trendów w produkcji motoryzacyjnej, pozwalających na ciągły rozwój branży i udoskonalanie proponowanych technologii.


Więcej o wydarzeniu na Staleo.plŹródło: Prima Power  


Dodano 09.05.2016
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy