Szukaj w działach:

Dni Otwarte w Prima Power – nowy Laser Genius +

Dni Otwarte w Prima Power – nowy Laser Genius +

Od 13 września br. Prima Power zaprasza do swojej podwarszawskiej siedziby na Dni Otwarte podczas których zaprezentuje na miejscu swój najnowszy produkt - wycinarkę laserową 2D Laser Genius+ 1530 o mocy 10 kW.

Kilka miesięcy temu, odbyła się światowa premiera tego nowego modelu wycinarki laserowej do blachy projektu i produkcji firmy z Turynu z 44 letnim doświadczeniem w branży laserów 2D i 3D. Nowy model maszyny, noszący nazwę Laser Genius+, jest rezultatem dwuletniej pracy międzynarodowego zespołu R&D. Projekt nowego urządzenia stanowi fuzję wszystkich najlepszych rozwiązań, jakie Prima implementowała w swoich maszynach w minionych latach.

Laser Genius+ to maszyna, w której postawiono przede wszystkim na niezawodność, stabilność pracy oraz łatwą obsługę. Maszyna stanowi bardzo dobrą propozycję dla firm świadczących usługi w zakresie obróbki blachy, ale również tych stricte produkcyjnych, rozważających pójście w kierunku automatyzacji procesu np. poprzez integrację lasera w automatycznej linii. Dobrze przemyślany projekt urządzenia pozwala nam oferować produkt o najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, a co najważniejsze instalacja maszyny w zakładzie Klienta nie zajmie nam więcej niż 2 dni robocze, co w świecie wycinarek laserowych jest innowacją – komentuje Jacek Szypuła, Prima Power Central Europe Sp. z o. o.

Nim nowe wycinarki Laser Genius+ powędrują do polskich firm, które już zdecydowały się na ich zakup, pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych naszym nowym produktem do odwiedzenia nas i wypróbowania go na żywo podczas Dni Otwartych w dniach 13-24 września w Prima Power Demo Center w podwarszawskim Czosnowie. Czekamy na Państwa codziennie od 9.00 do 16.00. Więcej informacji: www.lasergenius.pl


Źródło: Prima Power

Dodano 08.09.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy