Szukaj w działach:

Aplikacja Tool Finder Yamawa dostępna w Polsce

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

Polska jest jednym ze strategicznych rynków w sektorze gwintowania dla firmy Yamawa Europe, która zaktualizowała aplikację do wyszukiwania produktów Tool Finder, dodając polską wersję językową.

W ten sposób liczba dostępnych języków wzrosła do 8: włoski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i rosyjski, do których dodano polski i estoński.

Aplikacja na smartfony i tablety z systemami operacyjnymi Android i iOS, umożliwia łatwe poruszanie się po szerokiej gamie rozwiązań Yamawa do gwintowania i wiercenia: gwintowników, frezów do gwintów, narzynek i wierteł centrujących. Z ponad 9000 kodów produktów w katalogu, propozycja firmy jest jedną z najbardziej kompletnych w branży i pozwala zaspokoić prawie każdą potrzebę biznesową. 

Aplikacja jest przydatnym narzędziem wspierającym katalog i umożliwiającym użytkownikom łatwe wyszukiwanie produktów najlepiej odpowiadających ich potrzebom oraz otrzymywanie na bieżąco aktualizowanych informacji o dostępności produktów w magazynie. Ponadto, za pomocą narzędzia Tool Finder, użytkownicy mogą wysyłać zapytania o dodatkowe informacje techniczne lub wycenę bezpośrednio do Yamawa Europe.

Aplikację Tool Finder można pobrać ze sklepów Google i Apple za pomocą dołączonego kodu QR klikając w link:

https://www.yamawa.eu/pl/the-new-app-tool-finder/

 

Yamawa QRAby zamówić wersję papierową katalogu, prosimy o skontaktowanie się z info@yamawa.eu lub wypełnienie formularza, klikając w link: 

https://www.yamawa.eu/pl/catalogue-request-yeu21/


Źródło: Yamawa Europe

Yamawa Europe S.p.A.
Via Don Federico Tosatto 8
30174 Venezia VE
+39041952543
POWIĄZANE
Nowy katalog produktowy Yamawa Europe Yamawa Europe, europejska filia japońskiego producenta będącego światowym liderem w segme...
Akcja specjalna Yamawa - Gwintowniki Firma Yamawa proponuje klientom specjalną akcję dotyczącą gwintowników ogól...
Sorma przedstawia nowy katalog narzędzi Osawa Sorma, wiodąca włoska firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją narzędzi dla przem...
Gwintowniki Serii Z-Pro VU w ofercie Yamawa Yamawa wzbogaciła o nowe rozmiary i rodzaje, cieszące się już dużym sukcesem na rynku eur...
Introduction to Yamawa Europe Na całym świecie — w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym, stoczniowym, obrabiarkowy...
Partnerzy