Szukaj w działach:

Aplikacja Tool Finder Yamawa dostępna w Polsce

Aplikacja Tool Finder Yamawa dostępna w Polsce

Polska jest jednym ze strategicznych rynków w sektorze gwintowania dla firmy Yamawa Europe, która zaktualizowała aplikację do wyszukiwania produktów Tool Finder, dodając polską wersję językową.

W ten sposób liczba dostępnych języków wzrosła do 8: włoski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i rosyjski, do których dodano polski i estoński.

Aplikacja na smartfony i tablety z systemami operacyjnymi Android i iOS, umożliwia łatwe poruszanie się po szerokiej gamie rozwiązań Yamawa do gwintowania i wiercenia: gwintowników, frezów do gwintów, narzynek i wierteł centrujących. Z ponad 9000 kodów produktów w katalogu, propozycja firmy jest jedną z najbardziej kompletnych w branży i pozwala zaspokoić prawie każdą potrzebę biznesową. 

Aplikacja jest przydatnym narzędziem wspierającym katalog i umożliwiającym użytkownikom łatwe wyszukiwanie produktów najlepiej odpowiadających ich potrzebom oraz otrzymywanie na bieżąco aktualizowanych informacji o dostępności produktów w magazynie. Ponadto, za pomocą narzędzia Tool Finder, użytkownicy mogą wysyłać zapytania o dodatkowe informacje techniczne lub wycenę bezpośrednio do Yamawa Europe.

Aplikację Tool Finder można pobrać ze sklepów Google i Apple za pomocą dołączonego kodu QR klikając w link:

https://www.yamawa.eu/pl/the-new-app-tool-finder/

 

Yamawa QRAby zamówić wersję papierową katalogu, prosimy o skontaktowanie się z info@yamawa.pl lub wypełnienie formularza, klikając w link: 

https://www.yamawa.eu/pl/catalogue-request-yeu21/


Źródło: Yamawa Europe

Dodano 19.07.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy