Szukaj w działach:

V edycja BLASER Productivity Trophy rozstrzygnięta

V edycja BLASER Productivity Trophy rozstrzygnięta


W piątej już edycji konkursu „ Blaser Productivity Trophy 2019”, organizowanej przez firmę Abplanalp wraz z firmą Blaser Swisslube wyłoniono zwycięzcę w każdej z pięciu kategorii.


Tradycyjnie, konkursowe zadanie polegało na wybraniu kategorii i opisaniu problemu, który został rozwiązany dzięki zastosowaniu wybranego chłodziwa Blaser.

Zwycięzców konkursu i przedstawicieli organizatorów – firmę Abplanalp i Blaser Swisslube gościł hotel Vienna House Andel’s w Łodzi. Podczas uroczystej kolacji wręczono dyplomy i nagrody w poszczególnych kategoriach.

V edycja BLASER Productivity Trophy rozstrzygnięta


Zwycięzcą w kategorii „Optymalizacja kosztów zużycia narzędzi skrawających” została firma KERM PLUS Sp. z o.o. świadcząca produkcję oraz usługi m.in. w branży elektroenergetycznej, rolniczej, samochodowej. 

W kategorii „Człowiek i środowisko” nagrodzono firmę SPEED CNC Rafał Ornafel – specjalizującą się w nowoczesnych technologiach obróbki metali i świadczącej usługi m.in. w branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i maszynowej.

W trzeciej kategorii „Wzrost produktywności” nagrodę otrzymała firma GRAFOR Jacek Tomkiewicz – producent form wtryskowych, rozdmuchowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wygrana w kategorii czwartej - „Bezpieczeństwo procesu” - należy do P.P.U.H. BRYK Witold Bryk – producenta narzędzi węglikowych i diamentowych wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, motoryzacyjnym i lotniczym.

Nagrodę w kategorii „Perfekcja wymagana” otrzymała firma PRO-MACH Sp. z o.o. producent min. in. małych i precyzyjnych komponentów dla branży medycznej, elektronicznej i lotniczej.

Dyplomy konkursowe oraz nagrody odebrali przedstawiciele laureatów poszczególnych kategorii. Więcej w relacji video: 
Źródło: Abplanalp, Staleo.pl 

Dodano 09.12.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy